0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на Анна
« -: Октомври 12, 2007, 09:46:17 am »
Здравейте!Чета ви от известно време и се престраших да пиша.На 34 съм и след година и половина неуспехи се установи,че имам хламидии,които излекувахме заедно с милото и сега почваме отначало.Надявам се проблема да е бил от тях,но все пак нищо не се знае.Сега се опитвам да си следя цикъла,четох много,но се омотах още повече май.Меря си температурата в д-то с дигитален термометър,който държа 2-3 минути след сигнала.Това го правя сутрин след като се събудя,приблизително по едно и също време плюс минус половин час.Правя и тестове за овулация.Обаче нещо този месец ми се струват прекалено високи температурите като за първа фаза.Някой ще погледне ли за да ми даде мнение по графиката до момента? :balk_81:
*
Re: Графиката на Анна
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2007, 11:01:59 am »
36.7 e добра БТ в първата част на графиката. Виждам днес е паднала и предния ден е имало положителен тест за овулация. Довечера да не изпуснете моментът ;) :)

Успех!

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Графиката на Анна
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2007, 16:02:14 pm »
Ох,дано си права,че нещо се шашнах вече.Ще го посрещам милото от вратата довечера  :lol: пък каквото сабя покаже.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Анна
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2007, 18:50:51 pm »
Подкрепям  Тaня
Добре е тестовете да се правят от (-) до (-).
Графиката ти до тук е добра.
Дано да стане чудото :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Анна
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2007, 10:04:55 am »
Надявам се да сте прави и много благодаря! :)
*
Re: Графиката на Анна
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2007, 13:54:37 pm »
bradata супер :) Днес виждам покачване на БТ :) Успвх и слушай denis

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Графиката на Анна
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2007, 16:00:33 pm »
Днес пак ще опитаме  :oops: и после ще чакаме  :lol:
Re: Графиката на Анна
« Отговор #7 -: Декември 12, 2007, 09:02:17 am »
Момичета, нещо ми се струва странна графиката този месец  :ask: Според вас имало ли е овулация и кога, че аз нещо не разбирам-според теста е по-късно отколкото според другите признаци или аз нещо не разбирам?  :balk_160:
*
Re: Графиката на Анна
« Отговор #8 -: Декември 12, 2007, 09:20:18 am »
Като гледам данните за БТ, може би овулацията да е била на 14-ти ден, обаче пък тъкмо тогава имаш и положителен тест за овулация (а той отчита предстояща такава в рамките на 24 до 48 часа след двете чертички). Явно овулацията е била около тези дни 13 - 16. Дано сте ги оползотворили.
Няма го този рязък скок на БТ, но определено има повишаване на стойностите на температурата. 

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Графиката на Анна
« Отговор #9 -: Декември 12, 2007, 09:36:17 am »
Ами при мен рязко повишаване на температурата май никога не е имало и ме озадачава това, че повишението е винаги около 2 дена след положителния тест ( е, все пак меря от 3-ти месец само, но...) :( Пък "оползотворяването" кой знае-ние с милото бяхме скарани до 14 ден и кексихме от 15-ия нататък, така че вероятността е малка  :oops:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Анна
« Отговор #10 -: Декември 12, 2007, 10:07:27 am »
Ами при мен.....................
Според мен О. може да е била на 15/16 ден от МЦ.
Ти имаш по-висока БТ през ФФ и трябва през ЛФ БТ да е над 37,2  за да е сигурно че е имало О.
Дано да е станало.  :D
Предполагаема М след 29 ден

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Анна
« Отговор #11 -: Декември 12, 2007, 10:16:47 am »
Дано  :balk_81: :thankyousign: