0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Нов екип за ин-витро във Варна
« -: Ноември 28, 2007, 20:33:09 pm »
Разбрахте ли че в Майчин дом вече е отворен ин-витро центъра? Но екипа е Д-р Сариев, Д-р Халачева, Д-р К.Атанасова Д-р Н.Юдова. Този екип правил ли е някога подобни процедури изобщо, и защо Маркова не е сред тях, при положение че също работи там? Странно ми е малко а и се чудя  има ли рискове ако тези са новаци в процедурата?
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2007, 20:45:28 pm »
Кой е ембриолог?
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2007, 20:47:55 pm »
Най- вероятно Сариев е ембриолог

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2007, 21:50:41 pm »
Разбрахте ли че в Майчин дом вече е отворен ин-витро центъра? Но екипа е Д-р Сариев, Д-р Халачева, Д-р К.Атанасова Д-р Н.Юдова. Този екип правил ли е някога подобни процедури изобщо, и защо Маркова не е сред тях, при положение че също работи там? Странно ми е малко а и се чудя  има ли рискове ако тези са новаци в процедурата?
Странно къде ли е зачезнала Станева, как така не е в екипа? :)
Колкото до Маркова по-странно щеше да е ако Е в екипа.
Малко на два стана да тъчеш не е много колегиално.
Не че сега като има кабинет в конкурентна клиника е добре де,
ако мога така да кажа. Или ще продължи да работи в АГ или ще
иде в Майчин дом...така ги виждам нещата аз.
И аз знам че Сариев ще е ембриолог.
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2007, 22:11:22 pm »
Добре, за Сариев става ясно вече.Или поне предполагаме.Но другите трите какво ще правят и има ли някой от екипа изобщо някакъв опит или ще се търсят опитни зайчета?
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2007, 22:14:40 pm »
Ами честито да им е, успешни процедури и много щастливи момичета да си тръгват от там. Има нужда от още инвитро центрове.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2007, 07:09:06 am »
Честно казано, като виждам че д-р Халачева е в екипа направо настръхвам..... Интересно с каква функция ще е   :x
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2007, 10:01:06 am »
Както вече каза Ледена луна:

...успешни процедури и много щастливи момичета да си тръгват от там.

Въпрос на личен избор е на кого да се доверим. То и Олимед съществува, но не е фактор в АРТ-а. Дано Майчин дом се докажат и поемат повече пациенти!
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2007, 10:22:52 am »
Момичета, не знам дали Сариев е ембриолог и колко е кадърен,но преди 10год.работеше с Монастирска като гинеколог. :ask:Ако не бях се "набутала" при тях,нямаше да изгубя 2 год.,за които нещата при мен са били още в "зародиш" и е можело да се поправят.Сега чакам донор,а можеше вече да съм си с второ детенце и нямаше да съм на хормоно-заместителна терапия.Не знам кой от двамата е виновен за ситуацията,но никога вече не бих се доверила на Сариев.
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2007, 22:10:29 pm »
Честно казано, като виждам че д-р Халачева е в екипа направо настръхвам..... Интересно с каква функция ще е   :x

Каквато и да е, няма да е за добре.
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #10 -: Декември 01, 2007, 20:32:02 pm »
И аз съм от скептично настроените по отношение на тоя екип!
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #11 -: Декември 02, 2007, 13:33:04 pm »
Момичета искам да Ви кажа само за един пример. Моя колежка е на 45г. и последните 4-5 години, прави ин витро опити за второ дете при доц. Маркова, но  до този момент нищо. Тя има един успешен опит и прекрасен син от времето когато самият д-р Александров каза, ние тогава незнаехме какво правим и тя беше  от първите пациенти, докато сега вика такива хубави ембриони и сложих и незнам защо така се полу4и. Не 4е защитавам новият екип, напротив моите впе4атления от Сариев са, 4е някак не ми допадна като типаж, пък и за Хала4ева нямам много добро мнение/ по-ве4е може и предубеждение да е/, пък и съм пациентка на д-р Александров. Исках само да кажа, 4е не винаги опита играе успешна роля в тази сфера. Успех на всички заели се с процедурата, от януари и аз май ще се мятам при Александров - моя доктор.
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #12 -: Декември 03, 2007, 17:53:16 pm »
Наскоро слизах в сайта на МД-Варна и директно попитах кои ще са докторите които ще правят стимилациите,пункциите и трансфера.От там ми отговориха че все още водят преговори с няколко международни екипа и все още не са избрали такъв.Така че според мен никой от горе споменатите няма да заема отговорни длъжности а по-скоро ще се обучават.Поне това е  моето мнение.
*
Re: Нов екип за ин-витро във Варна
« Отговор #13 -: Декември 03, 2007, 18:21:07 pm »
Старо ти е питането. Видях го преди, но тогава още не бе отворен инвитро центъра. Моето питане е от миналата седмица. Ето го: http://www.maichindom-varna.com/blog.php?s=45&id=20 Въпроса е най-долу на 9та страница, а това е отговора от 10та страница. Не съм си го измислила а наистина бях питала. :wink: