0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
моля да погледнете и моята графика
« -: Март 10, 2008, 17:13:05 pm »
Много моля някой да погледне моята графика. да отбележа 4е това е първи цикъл който меря БТ и не съм изоб6то в 4ас и имам един ден пропуснат, за6тото се успах и не можах да меря навреме. използвам дигитален, орално, сутрин рано в 5.45, като днес само е в 5.004аса. в ден 16-ти имах по дестина фоликула, като един 15мм на левия яй4ник. Благодаря.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: моля да погледнете и моята графика
« Отговор #1 -: Март 10, 2008, 19:49:18 pm »
Много моля някой да погледне моята графика. да отбележа 4е това е първи цикъл който меря БТ и не съм изоб6то в 4ас и имам един ден пропуснат, за6тото се успах и не можах да меря навреме. използвам дигитален, орално, сутрин рано в 5.45, като днес само е в 5.004аса. в ден 16-ти имах по дестина фоликула, като един 15мм на левия яй4ник. Благодаря.

Мот съвет е да мериш в дупето Т  :oops: (по достоверна е) :wink: и ако е с дигитален термометър задръж поне 4 мин..за графиката ти мисля че е нямало засега О..(ама може и да греша защото просто явно имаш много ниска нормална Т...) другите момичета също ще ти помогнат много за графиката ти не се притеснявай :)успех
*
Re: моля да погледнете и моята графика
« Отговор #2 -: Март 10, 2008, 20:17:22 pm »
saraapl,благодаря ти. наистина Т е много ниска, но я меря по 2 пъти  и все така показва, даже питах пак във форума за това. но 6те си покаже,о6те не мога да схвана много
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: моля да погледнете и моята графика
« Отговор #3 -: Март 10, 2008, 20:32:14 pm »
saraapl,благодаря ти. наистина Т е много ниска, но я меря по 2 пъти  и все така показва, даже питах пак във форума за това. но 6те си покаже,о6те не мога да схвана много

Спокойна миличка..всичко ще се нареди :) Успех ти пожелавам и много усмивки.. Тук ще помагаме с каквото можем :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: моля да погледнете и моята графика
« Отговор #4 -: Март 11, 2008, 06:44:21 am »
Подкрепям казаното от saraapl
Мери анално  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: моля да погледнете и моята графика
« Отговор #5 -: Март 11, 2008, 07:36:04 am »
Благодаря ти Денис. Стискам палци на вси4ки  :bighug: