0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ви за мнение
« -: Октомври 26, 2007, 10:43:11 am »
Здравейте момичета,ще съм ви благорана ако ми помогнете малко с графиката ми.за първи месец си меря температурата и бих искала да ми кажете ,вие по опитните дали засега е ок. всичко с температурата ми.мислите ли че е минала овулацията и само с два контакта имам ли шанс???
*
Re: Моля ви за мнение
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2007, 10:56:51 am »
Сложи графиката си де :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Моля ви за мнение
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2007, 10:59:46 am »
 :oops:мисля че сега вече се справих
*
Re: Моля ви за мнение
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2007, 11:16:21 am »
Мисля, че правилно си определила овулацията си!
Дано сте успели. Стискам палци. Късмет!

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: графиката на DESPINA
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2007, 10:19:01 am »
ДЕНИС,мила би ли погледнала и моята графика!покачва ми се температурата и незнам дали е нормално това...днес все пак е 7 ден след овулацията ми...
Благодаря ти предварително..
*
Re: Моля ви за мнение
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2007, 10:51:45 am »
Аз дали мога да отговарям ....

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Моля ви за мнение
« Отговор #6 -: Октомври 31, 2007, 10:58:13 am »
Разбира се Таничка....не иска и питане....!!!
Просто се обърнах към Денис ,защото гледам че доста момичета питат нея..както и да е ...,винаги се радвам на което и да е мнение.
*
Re: Моля ви за мнение
« Отговор #7 -: Октомври 31, 2007, 11:12:38 am »
Аз да попитъм, пък ....
Температурата ти е повече от идеална :) Овулацията ти и според мен е на 16-ти ден. Имаш хубав скок на БТ. При настъпване на бременност БТ се задържа висока след овулацията до около 3-ти месец от бременността (пожелавам ти го :) ), ако няма бременност - БТ пада около датата на очакваната менструация. Ако лутеланата фаза ти е нормална, т.е 14 дена - това означава че около 14-ти ден след овулацията трябва да падне БТ, ако няма бременност.

Има едно „явление”, наречено „имплантационен спад”. Означава, че около БТ рязко пада, когато оплодената яйцеклетка се вгнездява (имплантира) в матката. Но според някои статии, този имплантационен спад, може да е пик, т.е. вместо да падне, БТ да се увеличи в деня на импалнтацията (а за такъв се смята 7-ми ден след овулацията).

Сега, не искам да ти давам празни надежди, казвам то всичко това за имплантацията просто за информация. Твоята БТ на 7-ми ден след овулация не е чак толкова висока, че да я наречем пик. Но пък пак за информация да знаеш, че не е задължително при бременност да се появи, този имплантационен спад.

Успех и стискам палци да не ти дойде следващите двете месеца :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън