0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Момичета, много ви моля кажете какво да се пие при силно главоболие при ранна бременност 5-6 гестационна седмица Парацетамола не помогна, Осцилокосциума също Аз не съм имала такъв проблем и не съм пила нищо, та сега немога да дам съвет Много ще съм благодарна да споделите вашия опит
Re: Силно главоболие в началото на бременността - помощ
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2007, 15:44:55 pm »
Наистина внимавай какви хапчета пиеш в този момент - консултирай се с докотора си. Със сигурност не бива да пиеш аналгин, беналгин, нито пък аспирин  и подобни. Парацетамол може, за друго и аз не се сещам, което да е за главоболие.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Силно главоболие в началото на бременността - помощ
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2007, 16:22:08 pm »
Ани, кога роди, кога пак си в 6 г.с. :lol: Това е шега разбира се.
Може да провери момичето кръвното си. Ако е ниско, кафето оправя нещата. Ако не е от това - съвет от лекар и парацетамол.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Силно главоболие в началото на бременността - помощ
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2007, 16:42:35 pm »
Ako пие витамини вьзможно  да е от тях.

Аз имах такьв пробем в на4ална бременност, оказа се, 4е като спрях витамините и главоболието из4езна.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Силно главоболие в началото на бременността - помощ
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2007, 09:41:13 am »
Освен парацетамол, нищо друго. А3 съм често с мигрена :x Просто си я търпя два, три дни. Парацетамола не ми помага.
Много витамин Ц.
Ako пие витамини вьзможно  да е от тях.

Аз имах такьв пробем в на4ална бременност, оказа се, 4е като спрях витамините и главоболието из4езна.

Успех!

Много не съм съгласна с това твърдение :?
Re: Силно главоболие в началото на бременността - помощ
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2007, 14:05:05 pm »
и мен ужасно ме болеше глава в началото, но нищо не пих. Знаех че парацетамол няма да помогне и почивах повече. Док. ми беше казал, че мога да пия лекарства за главоболието, но аз не исках да пия нищо.
Ще мине, просто трябва да го изтърпиш за съжаление.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Силно главоболие в началото на бременността - помощ
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2007, 04:14:50 am »
Освен парацетамол, нищо друго. А3 съм често с мигрена :x Просто си я търпя два, три дни. Парацетамола не ми помага.
Много витамин Ц.
Ako пие витамини вьзможно  да е от тях.

Аз имах такьв пробем в на4ална бременност, оказа се, 4е като спрях витамините и главоболието из4езна.

Успех!

Много не съм съгласна с това твърдение :?

Дали си съгласна или не, няма зна4ение.
 
Споделих своя опит и 100 % съм сигурна за връзката между главоболието и витамините за бременни.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Силно главоболие в началото на бременността - помощ
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2007, 19:07:06 pm »
Все пак си провери как ти е кръвното, защото е опасно ако ти е високо. А ако ти е ниска ще пиеш повече течности и по-често и ще се оправиш.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание