0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #20 -: Август 23, 2007, 13:17:09 pm »
Какво става, Лара,видяхте ли пулсации?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #21 -: Август 23, 2007, 18:36:52 pm »
Лара стискам палци и силно се надявам вече всичко да е наред. Пиши след като отидеш на лекар
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #22 -: Август 23, 2007, 19:11:30 pm »
Благодаря ви за загрижеността, момичета! Непременно ще пиша, като отида. Просто в момента ме е обзело странно спокойствие, защото няма нещо /освен гаденето постоянно и вечното желание за сън  :lol:/, което да ме е обезпокоило, а в жегите не ми се разхожда много. Часовете на Док са все или по обяд, когато съм на работа, или вечер, когато е доста горещо...
Миленка, много се радвам за новините от твоето посещение при Док! Нека са все така хубави!!!
 :bighug:

*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #23 -: Август 24, 2007, 17:59:54 pm »
Привет, момичета - да се отчета  :lol:
Днес бяхме при Док и чухме сърчицето  :lovedock: Тупка си със 170 удара в минута  :D Дълги сме вече 13мм  :balk_48:
Миналата седмица е било доста рано - просто съм забременяла десетина дни по-късно от "очакваното", според ПРМ. И си знаех, че е така, заради по-дългия цикъл. Според УЗИ съм 7г.с. и 5-6 дни.
Док ни гледа поне половин час и каза, че сме хубава картинка  :balk_121:. Следващия преглед ще е след месец! Дано няма чрезвичайни проблеми и успея да се удържа спокойна до тогава  :balk_602:
Хубава вечер на всички!!!  :bighug:

*
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #24 -: Август 24, 2007, 18:07:52 pm »
Лара първо честито. Това е един важен момент от рзитието на детето ти.
А сега направи ми впечаление, че си написала "чухме сърчицето". Аз мислех, че се чува в 14-15 г.с., а дотогава само се вижда. Кажи как е правилното
*
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #25 -: Август 24, 2007, 18:09:25 pm »
Лара, много се радвам, че всичко е наред и че си имате сърдечна дейност.

Следващия преглед ще е след месец! Дано няма чрезвичайни проблеми и успея да се удържа спокойна до тогава 
От опит ти казвам,  че няма да си спокойна  :lol:
Така че, в началото те съветвам да ходиш по-честичко на прегледи, за да си знаеш че всичко е наред!

Кискотката, и се чува, и се вижда - просто зависи от апаратурата на док. :D
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #26 -: Август 24, 2007, 18:13:19 pm »
Благодаря ти,миличка! Може би зависи от апаратурата - не знам...Док преди десетина дни си е взел нов 4Д и сега много му се радва  :wink:
И го видяхме, и го чухме  :D Мъжът ми беше направо в транс  :balk_68:
Аз си мислех, че трябва да се чуе и затова не се изненадах...

*
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #27 -: Август 24, 2007, 18:15:01 pm »
А сега де. Ами човек се учи докато е жив. Аз само чета из тоя нет, ама май трябва и повече да питам  :D
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #28 -: Август 24, 2007, 18:20:47 pm »
Благодаря от сърце, Сиа!  :balk_21:
Аз като си се знам и мене си - едва ли ще утрая  :balk_110:

*
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #29 -: Август 24, 2007, 18:26:26 pm »
И аз те съветвам да ходиш по-често. Аз досега ходих почти всяка седмица. Моите естествено забременели  :D приятелки много ми се чудят и ми се карат защо давам толкова пари ама на мен не ми пука. Важното е аз да съм спокойна. Чудят се и за ФМ, за БХС и не разбират защо ще ги правя. За тях е излишно натоварване на психиката.
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #30 -: Август 24, 2007, 18:35:44 pm »
И аз те съветвам да ходиш по-често. Аз досега ходих почти всяка седмица. Моите естествено забременели  :D приятелки много ми се чудят и ми се карат защо давам толкова пари ама на мен не ми пука. Важното е аз да съм спокойна. Чудят се и за ФМ, за БХС и не разбират защо ще ги правя. За тях е излишно натоварване на психиката.

Така е, те не ни разбират защо правим всичко това, защото явно те не са рискови. И на мен вчера 2 приятелки ми предлагат да отидем с автобус в Габрово на гости във вилата на едната. Казвам, че не бива да пътувам. А те:"Глупости, айде я не се прави..."

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #31 -: Август 25, 2007, 10:52:46 am »
Много се радвам, че чухте сърчицето, Лара  :D Ходи на преглед толкова често, колкото ще се чувстваш спокойна и ни радвай с добри новини.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #32 -: Август 25, 2007, 11:32:36 am »
Честито за пуласацийте Лара :D. Ние нашето диване го чухме за първи път две седмици след като видяхме плодното сакче 6-7 седм някъде. Успех за напред. За прегледи през 15 дена ако ходиш ще се чувстваш добре. Аз така правя не ми изглеждат много, а и времето си върви неусетно.  :)
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Сърдечни пулсации - кога най-късно...
« Отговор #33 -: Август 25, 2007, 14:31:22 pm »
Благодаря ви за хубавите думи и  подкрепата, мили момичета! Само най-хубави пожелания и искрени прегръдки от мен!!!  :bighug: :bighug: :bighug: