0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
отново питане за ранна менупауза
« -: Август 20, 2007, 18:49:51 pm »
аз съм на 38г с ранна менупауза и нямам деца незнам има ли подобен случай но е много трудно за донорска яйцеклетка ако има някоя жена като мен моля да ми пише
*
Re: отново питане за ранна менупауза
« Отговор #1 -: Август 24, 2007, 15:17:12 pm »
Здравей мила,
Никаква овулация ли нямаш? Ходи ли на лекар? Аз съм на 39, съшо имам симптоми на влизане в климакрериум, имам час при д-р Владимиров, доколкото съм чувала той е един от най-добрите за такъв род проблеми, съветвам те да отидеш на консултация при него. Не се отчайвай, аз също нямам деца, винаги има надежда!Хайде успех и пиши!
Re: отново питане за ранна менупауза
« Отговор #2 -: Август 24, 2007, 22:57:11 pm »
Сали не е чак толкова трудно, просто трябва малко време, ти съвсем скоро писа тук, ще се намери момиче, което да иска да ти помогне. Горе главата!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: отново питане за ранна менупауза
« Отговор #3 -: Август 27, 2007, 12:38:56 pm »
Сали, при кого ходиш, в коя клиника? Не ти ли предложиха тази възможност от клиниката?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: отново питане за ранна менупауза
« Отговор #4 -: Август 27, 2007, 14:50:20 pm »
Сали,не само че има като теб,ами са и доста жените с твоя проблем!Аз самата съм в менопауза от 24 годишна.Вече съм на 34г. и от 5 години съм на хормоно заместителна тер-я!Аз имам дете и въпреки това мечтая ми да си имам второ.Моето решение е само с донорска яйцеклетка.Д-р Димитров от София ми предложи този вариант,но аз искам да чуя и мнението и на Владимиров.От всичко което съм чела досега,точно той е д-ра за нашия проблем.Само хубави неща съм слушала за него.Така че don`t worry и смело напред! :balk_184:
*
Re: отново питане за ранна менупауза
« Отговор #5 -: Август 29, 2007, 21:54:19 pm »
много ви благодаря момичета че ми писахте аз ходя при др Стаменов от 1 година вече и няма резолтат просто за сега няма жени който да искат да бъдат дариталки на яйцеклетка а той ми обясни че тая която стане аз и поемам нейното инвитро и всичко останало аз съм съгласна на всичко а на вас пожелавам от сърце най голямото щастие в живота
Re: отново питане за ранна менупауза
« Отговор #6 -: Август 29, 2007, 23:12:03 pm »
ще се намери, скоро но пусни темичка в асистирани, там четат повече момичета които ще правят процедури.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]