0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колко време след....?
« Отговор #20 -: Септември 19, 2005, 13:52:20 pm »
Браво Киара,
поздравявам те.Само така те искам - да си смело момиче,
виж все пак какво ти казва доктора - кога ще е най - подходящо, септември или октомври.
радвам се, че най - накрая си го решила.
При мен и този месец май ще липсва овулацията - вчера ходих, имам три фоликула, но яйчника ми започва да прилича по - скоро на дребнокистозен, така че май няма да слагаме този месец прегнил, а другия ще започнем стимулация.
На мен даже ми се иска да направя още един курс със золадекс - но три месеца, да видим какво ще каже доктора.Но мен ме съветват да не отлагаме, а по - скоро стимулация, инсеминация или инвитро направо.
Притесненията ми са най - вече за овулацията, защо по дяволите не идва и колко време ще я чакам.Ох, че чакам щом трябва.
ОК, стискам ти палци и късмет. Пиши ми кога ще бъде лапароскопията и смело напред.
Поздрави
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Колко време след....?
« Отговор #21 -: Септември 19, 2005, 14:08:37 pm »
Ванина, защо нямаш овулация, нали с ендометриозата ти всичко е наред? Тоя месец бяхте без стимулации ли? Как се чувстваше когато са ти слагали Золадекса? Защо ще искаш пак да ти го слагат, съмняваш се, че нещо не е наред ли? Стискам ти палци всичко да се оправи при теб!!! Когато имам яснота за мен относно насрочване на дата за лапарото ще пиша и все пак иска ми се да е по-скоро!!!


Колко време след....?
« Отговор #22 -: Септември 19, 2005, 14:15:54 pm »
Здрасти Киара,
как да съм сигурна, че нямам овулация, заради ендометриозата, никой не знае колко бързо се развива пак това заболяване.
Този месец щяхме да слагаме прегнил, но чакахме да видим по естествен начин дали няма да стане овулаци, но не става, по дяволите.
Другия ще стимулираме с клостилбегит най - вероятно, ще вида какво ще каже доктора.
Аз искам пак золадекс, защото подтиска яйчника най - силно, а веднага като го спрях имах супер овулация - единствената за 1 година насам, е, как да не искам пак золадекс.Затова искам пак да го слагат, но има голяма разлика между моите схеми и тези на доктора :D
;
Влез в стаята за разговори, ако искаш да си поговорим
Тук съм сега