0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

НОВАТА
« -: Юли 31, 2007, 16:26:48 pm »
Сега официално ЗДРАВЕЙТЕ. Благодаря на всияки за поздравите при моята регистрация. Както вече написах разбрах за саита от БТВ - Репортерите. Аз дълги години имам проблем като на всички тук, но УВИ не знаех за съществуването на сайта. Сигурно доста неща бих си спестила ако бях разбрала за вас по рано.
    - Д-р Табакова е на първо място
    - Отчаянието сигурно щеше да е по малко
    - Липсата на някой да ме разбере
    - И мн. други вие ги знаете не по зле от мен
От два дни почти не излизам от сайта дори мъжът ми се скара с мен, че прекалявам.Казва, че не понася да плача на всяка история която чета.
Темата "Първите признаци на бременност" ме накара да се надявам още повече, че този месец е станало, а той само клати глава и казва че после пак ще рева като "Батлан"  :) една седмица.
Не че не е съпричастен, но не ме разбира напълно или неговата болка не е като моята.
Виждам, че "Табакова" е обсъдена вече, но и от мен БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ КЛИНИКА
Момичета благодаря ВИ че ви има, вече знам, че не съм сама и когато страдам, че още нямам деца тук никой няма да ми казва "Още си млада имаш време жени раждат и по на 45г."
Незнам дали е нормално, но аз май се сърдя на всички около мен на живота на късмета си абе на всичко. Ядосана съм и незнам как да спра да съм ядосана.
Благодаря ви, че пак изчетохте дългото ми словоизлияние имам още да споделям, но ме е страх да не ви отекча.  :oops:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: НОВАТА
« Отговор #1 -: Юли 31, 2007, 16:31:41 pm »
добре дошла сред нас.Тук ще намериш отговори на много въпроси,ще срещнеш подкрепа,ще бъдеш сред приятели. :D
 Дано скоро сбъднеш мечтите си,както и всички тук!Поздрави и не се притеснявай да пишеш и питаш за всичко,което те интересува-тук сме,за да си помагаме!
<br />
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: НОВАТА
« Отговор #2 -: Юли 31, 2007, 16:39:27 pm »
Naid27, добре дошла на сайта на Зачатие!
Уверявам те, че тук ще намериш емоционалната подкрепата от която имаш нужда. Момичетата тук са много мили. Аз съм със сайта от самото начало на създаването му, но от сравнително скоро съм регистрирана. Когато опрях до нужда от съвет тук го получих много бързо и много на време.
Относно мъжът ти-сигурна съм, че прекрасно разбира болката ти и я споделя. Но мъжете по природа са силния пол. Когато жената плаче от мъка те се чувстват длъжни да не заплачат. Те също страдат, но по техен си начин без да го показват пред никой. Не му се сърди, това е природата на мъжът.
А относно годините за раждане-преди около две седмици в новините казаха за жена родила на 52г.
От сърце ти желая скорошна бременност! Успех за напред!
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: НОВАТА
« Отговор #3 -: Юли 31, 2007, 16:54:18 pm »
Здравей мила и добре дошла сред сродните души. Дано сега след като си открила този сайт да не се задържиш дълго тук(в хубавия смисъл), да намериш бързо верният път към точният лекар.
Незнам дали е нормално, но аз май се сърдя на всички около мен на живота на късмета си абе на всичко. Ядосана съм и незнам как да спра да съм ядосана.
Ами не е нормално, но е често срещана фаза през която минава предполагам всяка от нас. И това ще отмине и ще погледнеш с други очи на всичко и всички около себе си. Ти само вярвай, че хубавото тепърва ти предстой. :bighug:
« Последна редакция: Юли 31, 2007, 16:56:03 pm от peta »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: НОВАТА
« Отговор #4 -: Юли 31, 2007, 18:16:38 pm »
Добре дошла! Тук е страхотно! Ще научиш много полезни неща! Благодарение на момичетата тук и аз открих своя лекар. Желая ти само хубави неща и скоро време хубави новини!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: НОВАТА
« Отговор #5 -: Юли 31, 2007, 20:01:09 pm »
Здравей и добре дошла, naid27.
Мисля, че и аз като Каси тук намерих своя лекар, пожелавам ти и ти да намериш своя.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: НОВАТА
« Отговор #6 -: Юли 31, 2007, 21:03:51 pm »
naid27Привет!!!!! :D :D :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: НОВАТА
« Отговор #7 -: Юли 31, 2007, 21:10:29 pm »
 naid27,добре дошла!Желая ти късмет  и дано скоро гушнеш своето бебче! :goodluck: :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: НОВАТА
« Отговор #8 -: Юли 31, 2007, 21:21:50 pm »
Добре дошла, Naid 27. СИгурна съм, 4е тук много ще ти хареса. Ще намериш много подкрепа, много добри и дадени навреме съвети. Може от време на време някое моми4е да те смъмри когато паднеш духом, но това е за добро. Ли4но на мен са ми го прилагали няколко пъти :oops: Успех!
*
Re: НОВАТА
« Отговор #9 -: Юли 31, 2007, 22:01:03 pm »
А аз да добавя, че тук освен професионална помощ ще откриеш и страхотно момичета, които винаги са насреща!
Добре дошла и от мен.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: НОВАТА
« Отговор #10 -: Юли 31, 2007, 23:09:49 pm »
добре дошла мила,можещ да разчиташ на всички да ти помогнат кой с каквото може,тук момичетата са много отзивчиви.пожелавам ти успех и късмет
*
Re: НОВАТА
« Отговор #11 -: Юли 31, 2007, 23:30:40 pm »
Добре дошла и от мен!  :welcome: И гледай да не се задържаш много дълго в този подфорум, а скоро да се преместиш в друг, желан от всички ни!  :goodluck:

*
Re: НОВАТА
« Отговор #12 -: Август 01, 2007, 08:44:55 am »
добре дошла :welcome:
*
Re: НОВАТА
« Отговор #13 -: Август 01, 2007, 10:06:17 am »
привет и от мен :)
аз също намерих моя лекар благодарение на момичетата в този сайт, за което съм им много благодарна!
напиши повече за теб и вашия проблем, ще намериш съчувствие, подкрепа, а защо не и помощ или решение?!

Re: НОВАТА
« Отговор #14 -: Август 02, 2007, 09:18:19 am »
Добре дошла и от мен! :welcome_1:
*
Re: НОВАТА
« Отговор #15 -: Август 02, 2007, 10:31:46 am »
Добре дошла naid27! Желая ти спокойствие и много скоро да ни зарадваш с добра вест! Късмет!
Re: НОВАТА
« Отговор #16 -: Август 03, 2007, 13:23:58 pm »
Благодаря на всички за топлите думи
Re: НОВАТА
« Отговор #17 -: Август 04, 2007, 13:49:58 pm »
Хайде и аз да се обадя. Добре дошла и късмет И аз съм в сайта от скоро - научих от списание ТЯ. Как не съм знаела по-рано?!
Относно мъжете - ами такива са си те! И моята половинка не винаги ме разбира, но знам че ме обича. Той и да иска - не може да ме разбере! Просто мозъците ни са различни.Вече зная, че разбиране по-скоро срещам тук - в Зачатие.орг
Още веднъж поздрави и успех! :balk_602:

Бъдете добри и не губете кураж! :)