0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мислите ли че два месеца са достатъчно време за възстановяване при положение че не е имало хиперстимулация? Естествено че ми предстои преглед и лекарят ще прецени най-добре, но ми се ще да зная как беше при вас и дали мога да се надявам всичко да е наред и да опитаме повторно?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Аз изчаках 4 мензиса и тогава започнах втори опит, но може би прибързах от към емоционалното си състояние. Иначе Каси забременя месец след неуспешното си икси. Желая ти късмет, Marin4e! yahoo_17

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Има момичета, които след два месеца почивка предприемат следващ опит. Но аз лично бих предпочела да си почина повече. Още повече, че при предния ми опит бях на много лекарства и не ми се иска да подлагам организма си толкова скоро на стимулация.
Освен това го има и психологическият момент - дали си готова психически за нов опит.
моя втори опит направих веднага на следващия цикъл, но първият ми опит беше на естествен цикъл.
Най-добрият отговор ще даде твоят лекар!
Поздрави и успех! yahoo_17