0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
дайте акъл
« -: Юни 15, 2007, 20:52:14 pm »
 :) подобна тема пуснах в мъжкия стерилитет ,че сме и за там, но все пак да попитам.Така,докато чакаме времето за следващото ИКСИ, какво да взема да пия, или да правя, та по-честичко да ми се пукат фоликулите.Доктора ми  установи, че имам "склонност към ЛУФ" /цитирам неговите думи/ . Установил е ,че имам овулация,правили сме мнооооого прегледи, обаче понякога / не много рядко за съжаление/ задържам фолик
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: дайте акъл
« Отговор #1 -: Юни 15, 2007, 22:45:35 pm »
подрусване, подскоци, коремни преси...за съжаление обаче ако ще си стане на киста понякога и прегнил не помага :x. ама не пречи да опиташ все пак
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: дайте акъл
« Отговор #2 -: Юни 16, 2007, 00:26:18 am »
Чувала съм, че коремните преси помагат - по 100 на ден, но естествено с почивки. И след това вземаш топъл душ.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: дайте акъл
« Отговор #3 -: Юни 16, 2007, 06:52:53 am »
Витамин Е в първата половина на цикъла и билките за кистите от аптеката на "Поп Богомил" - в дните около предполагаемата овулация.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: дайте акъл
« Отговор #4 -: Юни 16, 2007, 07:52:14 am »
 коремните преси  :)Успех!
*
Re: дайте акъл
« Отговор #5 -: Юни 16, 2007, 08:47:35 am »
Благодаря ви момичета.Мисля да комбинирам всичко...Вече ми се е случвало ведъж прегнила да не ми помогне...на края на опашката имам белег от прекалено правене на коремни преси  :oops: , само билките и витамина не съм опитала...Но все пак мисля да ги комбинирам,белкем се пукат тия гадини...

Няма да мога да стоя до есента ей така и да не правя нищо...но да не ви обяснявам, че сигурно това чуство ви е познато
Re: дайте акъл
« Отговор #6 -: Юни 16, 2007, 14:29:59 pm »
това с коремните преси ми е много интересно,всеки път като прочета се усмихвам.аз по принцип тренирам много активно с тежести,правя много коремни преси(като начин на живот),освен това се къпя с много гореща вода.въпреки това не ми се пукат фоликулите,понякога и прегнил не помага.
Re: дайте акъл
« Отговор #7 -: Юни 16, 2007, 17:38:31 pm »
Нещо с много скачане - на въженце, тичане или пък тенис на маса. Ако си от София, в Борисовата има един център "Спортна София", имат 5 мн добри маси, може и хилките да си наемаш от тях и е много по-забавно от коремните преси.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: дайте акъл
« Отговор #8 -: Юни 16, 2007, 21:16:51 pm »
хей ,Мармотче, много си готино, бре.Ти ходиш ли там?Ние играем повече тенис на корт, но обичам и този на маса.С най-голямо удоволствие ще се възползвам от офертата :)