0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #60 -: Май 09, 2007, 11:15:57 am »
на партера дори има!
снимките окачени по таблата са достатъчни. всеки път си избирам ново фаворитче  :D




Аз, щото съм алчна, все по две си избирам  :lol:

lb2f
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #61 -: Май 09, 2007, 11:19:00 am »
ха ха ха - и ти ли Бруте?! :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #62 -: Май 09, 2007, 11:36:09 am »
Много са хубажи бебетата на таблото в клиника Малинов! Всеки път когато отида и ги видя си казвам че съм на правилното място!

Май доста се разводни темата, не можахме да направим заключението за консултациите след забременяване при д-р Стаменов, а :) ?
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #63 -: Май 09, 2007, 12:35:28 pm »
Май доста се разводни темата, не можахме да направим заключението за консултациите след забременяване при д-р Стаменов, а :) ?

Ха де! :D

Вече се споменаха няколко варианта: да оставим док да реши коя бременност ще проследява съвсем от близо и коя - не. Най- точен отговор ще се получи, ако въпросът се зададе директно на доктора в неговата тема.
*
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #64 -: Май 09, 2007, 18:27:18 pm »
Ами не знам, явно всеки приема нещата различно. На мен не ми се видя нагло, може би не е имала и къде да го остави, не знам. Даже го приех като добър знак  :lol: Мисля, че малко се плъзнахме към една друга тема наречена "Как ни промени стерилитета", там определно имаше мнения, че бременни момичета и бебета са причинявали на някои болка. За мен просто това никога не е било чак толкова силно. Е, след първия неуспех известно време 1-2 месеца не ми се гледаха бебета, ама после ми мина  :lol:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #65 -: Май 10, 2007, 11:42:11 am »
Най- точен отговор ще се получи, ако въпросът се зададе директно на доктора в неговата тема.
а според мен очи в очи е по-добрият вариант, въпреки че док има слонска памет и познава всичките си пациентки по име... :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #66 -: Май 31, 2007, 17:59:34 pm »
Мили момичета, разбирам болката на всички,когато чакате пред кабинета и виждате родилките да носят бебетата си за да ги покажат на док.Стаменов,но лично мен това ме е радвало,точно тогава съм чувствала,че съм на правилното място и съм се обнадеждавала.Благодарение на док.Стаменов след близо 4 години ходене по мъките,мога да се похваля,че чакам бебе.Успех на всички. :D
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #67 -: Май 31, 2007, 18:06:49 pm »
Denyza, пожелавам ти спокойна и безпроблемна бременност, въпрос на психика е явно.
Чакайки пред кабинета за преглед, за да се заличи и най-малката ми надежда за успешна процедура, кървща и с кървящо сърце, незнам каква ще е тази земна сила да  ме накара да се усмихна и да се зарадвам на нечие бебе?!

Незнам, може би наистина аз съм "опаката"...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #68 -: Май 31, 2007, 18:28:27 pm »
Еuro,благодаря за пожеланията.Това наистина е въпрос на характер.Да не прозвуча  тъпо,но аз мисля,че ако си настроена положително на теб самата ще ти е по-лесно.От сърце ти пожелавам по-скоро успех. :D
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #69 -: Май 31, 2007, 18:31:01 pm »
Еuro,благодаря за пожеланията.Това наистина е въпрос на характер.Да не прозвуча  тъпо,но аз мисля,че ако си настроена положително на теб самата ще ти е по-лесно.От сърце ти пожелавам по-скоро успех. :D
Блягодаря ти, имам нужда от него. :kiss:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: д-р Стаменов и бременност?
« Отговор #71 -: Юни 04, 2007, 15:53:15 pm »
Деница на теб честито, лека бременност!
Evro, не си "опака" просто всички минаваме през различни състояния на духа, пак ти пожелавам скоро ти да служиш за вдъхновение на момичетата в процедура, чакайки "редовен" преглед като бременна пред неговия кабинет! Успех!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!