0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    евалон

цветна снимка при Николай Генов
« -: Май 02, 2007, 22:07:23 pm »
момичета, някоя от вас правила ли е цветна снимка при Николай Генов? Ако да, бихте ли споделили как е минало? Бихте ли го препоръчали?
 :thankyousign:
*
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #1 -: Май 03, 2007, 00:01:55 am »
В коя клиника работи?  :ask:
*

    evalon

Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #2 -: Май 03, 2007, 07:54:57 am »
В Панацея в София.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #3 -: Май 03, 2007, 10:48:29 am »
А това не е ли същия Николай Генов, който работи и в Тина Киркова?
*
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #4 -: Май 03, 2007, 11:06:51 am »
Има много писано за този лекар. Предлагам ти да пуснеш едно търсене и ще намериш много бързо отговора за себе си.
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #5 -: Май 03, 2007, 11:19:15 am »
А това не е ли същия Николай Генов, който работи и в Тина Киркова?

В Тина Киркова работи Методий Генов (шеф на отделение Стерилитет). И двамата не са за препоръчване.
*
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #6 -: Май 03, 2007, 12:04:55 pm »
Аз пък не съм сигурна, че Н.Генов прави цветна снимка. Доколкото знам прави само хидротубация.
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #7 -: Май 03, 2007, 16:56:09 pm »
Да, така е - за хидротубациите на Н. Генов легенди се носят. Някъде (тук)едно момиче беше писало, че й направил около 40 (!!!) с лечебна цел и чак тогава тя се сетила, че нещо с доктора е съмнително.
*
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #8 -: Май 04, 2007, 12:20:30 pm »
Да, така е - за хидротубациите на Н. Генов легенди се носят. Някъде (тук)едно момиче беше писало, че й направил около 40 (!!!) с лечебна цел и чак тогава тя се сетила, че нещо с доктора е съмнително.

Брех... ама това верно ли?!?
Пропуснала съм го... направо ми се замая главата :balk_88:.....
То, направо достойно за рекорд на Гинес, бре....
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #9 -: Май 04, 2007, 14:59:56 pm »
Ако се поровя, може и да го намеря; на мен другия ми направи само девет със същата цел.
 :)
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #11 -: Май 04, 2007, 16:53:09 pm »
Ако се поровя, може и да го намеря; на мен другия ми направи само девет със същата цел.
 :)
Да ви кажа 40 ми се струват много пресилено, че коя е тази жена дето ще се подложи на 40!!!!Айде 9 иди дойди, ама 40!То аз една едвам издържах....

Мила, повярвай, че и 9 са свръх - по три месечно, всеки ден... изисква се много хъс, здрави нерви и висок праг на поносимост... като ми каза, че иска да ми прави 9 ми се стори странно, ама 40 - щях да избягам.
*
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #12 -: Май 07, 2007, 12:35:43 pm »
еите моми4ета

zdravrite momi4eta-boli li cvetnata snimka..edna poznata mi kaza 4e trae 4o minuti i boli zverski..









url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=сани][/url]
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: цветна снимка при Николай Генов
« Отговор #13 -: Юни 03, 2007, 13:43:58 pm »
Вероятно е малко късно за мнение, но нека споделя своя опит, за съжаление горчив от Николай Генов. 

Доста пъти ме разкарва и лекува ту от гъбички, ту от кисти, ту от възпаления и всичко това в рамките на два, три месеца.  На края препоръча и изгаряне на раничка, което ми казаха, че е извършено доста некадърно... сега след половин година все още има следи от изгарянето с лазар и вероятно липсва епителизация...

Все скъпи лекарства изписва и много много не пусна изследвания... Не бих го препоръчала за каквото и да е.