0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Доклада ни е готов! Помагайте!
« -: Юни 06, 2007, 10:37:12 am »
Момичета, здравейте!!! Тази сутрин ни се обади нашия социален работник, че ни е готов доклада и иска утре да се видим. Какво се прави когато е готов доклада? Запознаваш се с него и после? Ако има нещо специфично, за което да се сещате, моля ви пишете ми!!! Благодаря предварително!!!


Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #1 -: Юни 06, 2007, 10:44:37 am »
Така... Първо Честито!
Второ - успокой се, няма нищо страшно!
Ще се видите със социалния, ще си прочетете доклада - чети внимателно - по някога бъркат изискванията ви или просто забравят да ги коригират. Проверете си и личните данни - ЕГН, телефони, имена, такива неща.
След това ще си вземете довиждане със социалната и тя ще задвижи вписването ви.
И от тук нататък започва ураган от писма  :D (зависи за кои области кандидатствате де :D).
Успех, спокойно и да ни държиш "на течение".
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #2 -: Юни 06, 2007, 10:53:50 am »
Фоксче, благодаря ти много!!!
 Първо като гледам графиката :wink: ти, май имаш да ни разказваш много! Не съм чела скоро може би си писала някъде!
 Мислим да кандидатстваме за колкото може повече градове. Вие как постъпихте? Писмата, които получаваме препоръчани ли бяха при вас? Оф много питам ама се шашнах, не очаквах и не съм подготвена!!! :P :P :P


Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #3 -: Юни 06, 2007, 11:16:17 am »
Ама ти си намерила кога да се шашнеш, ми то вече мина страшното :bighug:
Ние кандидатстваме навсякъде (естествено :D).
Някои от писмата са препоръчани, някои не са, всяка дирекция действа по различен начин.
Спокойно, ще ви впишат, няма къде да ходят  :wink:.
ПП За лентичката има време - ще се похваля, няма да пропусна, само да са наред нещата  :D
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #4 -: Юни 06, 2007, 11:21:29 am »
Много се радвам като видях, че ще си имате бебче!!! Бъди спокойна, всичко ще е наред!!! Прегръщам те!!! :P :P :P


*
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #5 -: Юни 06, 2007, 14:57:58 pm »
Честито Киара!
Прочети си внимателно всичките неща дето Фоксчето ти ги е написала и не се притеснявай! На нас например никой не ни даде да си прочетем соц. доклад. Видях го чак после преди съдебното дело. Нищо особено - "Симпатични млади хора ... бла, бла .. обичат разходки сред природата  " ей такива работи.

Успех мила
В очакване ....
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #6 -: Юни 06, 2007, 20:05:12 pm »
Благодаря ви, момичета!!! Ще пиша и дано всичко е наред!!!  :P :P :P


*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #7 -: Юни 07, 2007, 09:01:23 am »
Киара, поздравления за доклада :D!
Сега ти пожелавам да сте шампиони по най-кратко чакане :lol:.

Момичетата вече са те успокоили, че няма нищо страшно. Освен горните неща, които Фокси ти е посочила, че може да се сгрешат, при нас имаше и леки фактологични грешки (кой кога какво), но то сигурно е, защото на срещите се обсъждат толкова много неща, че дадите и местата могат да се объркат :lol:.

Късмет и ще чакаме новини :D.
Намерихме нашето синче.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #8 -: Юни 07, 2007, 13:46:42 pm »
Здравейте!!! Ами ходих днес до нашата дирекция, оказа се че вчера още са го изпратили доклада, а аз прочетох отгоре-отгоре копието, което е останало в дирекцията. Всичко изглеждаше добре и сега ще чакаме писмата от София и останалите области. Писали сме навсякъде и не знам от колко места да очакваме. При вас как беше, от колко града получихте писма, че сте вписани? Какъв е долу-горе срока, в който трябва да получа писмата за вписване в регистрите? С доклада и проучването доста бързичко се справихме, за един месец, надявам се и по нататък да ни върви така. :P :P :P Хайде чакам новини от вас, вие сте преди мен :wink:!!!


*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #9 -: Юни 08, 2007, 08:46:06 am »
Ние също бяхме написали всички регионални дирекции. Получихме писма от 26 от тях (2 все още се ослушват :x).
Всяка регионална дирекция е длъжна да ви впише в 3-дневен срок от получаване на доклада ви. При нас писмата пристигаха близо месец (ако не говорим за 2те, които не сме получили).

Парадоксалното беше, че първото получено писмо (след София-град разбира се) беше от Ямбол, а писмото от София-област получихме 3 седмици по-късно 8O.
Но това си има логично обяснение: ей го къде е Ямбол, пък разстоянието между две улици в центъра на София знаете ли колко е голямо :jump12:.
Намерихме нашето синче.
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #10 -: Юни 08, 2007, 09:32:42 am »
Ами при нас е абсолютно същото като при peti_pati, дори съм готова да се обзаложа, че не сте получили писма от Пловдив и Хасково (не ме питайте от къде знам :lol:).
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #11 -: Юни 08, 2007, 13:57:59 pm »
дори съм готова да се обзаложа, че не сте получили писма от Пловдив и Хасково

Позна :lol:!
Намерихме нашето синче.
*
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #12 -: Юни 08, 2007, 19:31:04 pm »
Успех на всички с процедурите!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Доклада ни е готов! Помагайте!
« Отговор #13 -: Юни 18, 2007, 13:01:15 pm »
"Симпатични млади хора ... бла, бла .. обичат разходки сред природата  "
Ей това как ме разсмя  :lol:
Успех на всички бъдещи мами!