0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Iva123

Нова клиника в Пловдив
« -: Ноември 02, 2006, 11:50:21 am »
На 1.11.2006 е открита нова АГ клиника в Пловдив. Намира се на Пещерско шосе и се казва Селена. Доколкото разбрах ще правят и ин витро. Някой има ли повече информация по въпроса, като кой доктори ще работят там, цени и ... т.н.?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2006, 16:00:35 pm »
Цитат
а също и какви са цените например на един преглед с УЗ.
Ако се съди по цените от настоящия кабинет на др. Минев, ще е скъпичко.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2006, 20:54:04 pm »
Их, ама ми е много клюкарско мястото на работа. Миналата седмица за пръв път видях снимки на клиниката. Ама днес съм се заблеяла и не видях темата, иначе жената дойде да си вземе снимките днес следобяд. Сега ме е яд щях да поразпитам ама, а де! Дамата, която видях се казваше Снежана някояси нещо с Б  мисля. Ама ще видим, ако скоро ми се появи ще разпитам по-подробно.
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2006, 16:25:48 pm »
понеже живея наблизо пък и съм пациентка на д-р минев, си дадох труда да отида днес до там. ами хубава болница, чиста, нова, подредена. имаше и едно родено бебе даже и две други на път. лекарите, които ще работят там – минев, кръшков и кръшкова, топалова, ставрев и като приходящи – стратев, танев и троянчев. до два месеца очакват да имат и договор със здравната каса. цените – инвитро 2100, инсеминация 350, донорска 400, раждане 480, секцио 750, лапаро 750, коремните операции са от 750 до 900. телефонът ще заработи от вторник най-вероятно и е 648020. сложих снимки от там ето тук http://snimka.bg/album.php?album_id=74298
« Последна редакция: Декември 12, 2006, 18:22:53 pm от bambina »
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2006, 19:56:13 pm »
А как стои въпросът с донорските яйцеклетки?
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #5 -: Януари 10, 2007, 18:26:14 pm »
А как стои въпросът с донорските яйцеклетки?
Д-р Минем от Пловдив?-Чувала съм добри отзиви за него.
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #6 -: Януари 10, 2007, 18:44:48 pm »
А как стои въпросът с донорските яйцеклетки?
Д-р Минем от Пловдив?-Чувала съм добри отзиви за него.
Цитат
*
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #7 -: Януари 10, 2007, 19:12:03 pm »
моята сестра е много доволна от  д-р минев и от д-р троянчев.
още преди 2 години,минев и беше споменал  ,че "ходи в софия на курс за ин витро".
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #8 -: Януари 10, 2007, 20:23:06 pm »
Имали момичета, които са започнали АРТ в клиниката? Някой можели да даде по - подробна информация?
*
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #9 -: Януари 11, 2007, 11:05:53 am »
Цената на лапароскопията е доста по- висока от другите клиники, 250 лв. повече. Мога да кажа за д-р Ставрев, че направи първото ин витро преди около 2 год., на една моя приятелка, която роди момченце.
Моите впечатления от него са, че е доста печалбалрски ориентиран и ще ви кажа защо. Правих лапароскопия при друг лекар и след поставената диагноза, Ендометриоза, реших да се конс. и с д-р Ставрев, относно лечението. Учудването ми беше, че той поиска нова лапароскопия, един месец след първата! Предложих му да му покажа видеозапис, но той не пожела.И без да ме прегледа ми взе 10 лв.
Само ще добавя, че лапароскопията ми беше правена от лекар, който е обучавал д-р Ставрев.
*
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #10 -: Януари 11, 2007, 11:08:38 am »
Забравих да ви кажа, че останалите лекари са добри, но нямат никакъв опит с ин витро.
*
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #11 -: Януари 11, 2007, 13:04:42 pm »
Не съм посещавала д-р Минев и нямам и намерение, намерила съм своя :) само искам да споделя това което прочетох за него на едно друго място.

Цитирам:
Момичета,моля ви бъдете внимателни с д-р Минев.Създава впечатление на мил и любезен човек ,но това е само привидно, най-вероятно неговата слава се дължи на покойния му баща - добър и уважаван гинеколог. Първо частния му кабинет на ул. "Киев" е доста мизерен и окаян, уважаемия доктор прави микробиология на влагалище на обикновен микроскоп и с лека ръка без лаборатория и посявки поставя диагнози и изписва зверски лекарства и за двамата партньори, при опит да му опонираш става силно раздразнителен.При преглед на ехограф ми изтърси, че имам малко яйцеклетки за възрастта си, което ме паникьоса, защото все още съм на 33 години и смятам да имам второ дете и се притесних, е времето ми минава, успокоих се посещавайки втори гинеколог, който се изсмя на тази нелепост като ми обясни, че заключението на д-р Минев може да се направи само при специален кръвен тест,  така че повече забравих за това гинекологично "светило".  

Зададох въпрос, дали това е същият д-р който работи в „Селена”, а ето и отговора:

д-р Здравко Минев - да той вече работи в "Селена", но продължава да приема и в частния си кабинет на ул. "Киев".

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #12 -: Януари 12, 2007, 14:42:52 pm »
здравеите мили дами!В момента тече моето инвитро в селена при др.Ставрев.Личното ми мнение е че той е просто върхът.Не съм съгласна с това което прочетох че е скъпо.Мисля че цените са доста добри според моите виждания.Лапароскопията е 2 вида.Едната е само диагностична и струва 500лв. а другата е 750лв. която всъщност остранява проблеми ако има такива.Относно инвитрото и то не е никак скъпо имайки предвит личните ми познания за други места.Инжекцийте са 2500лв. а всичко останало е 2300лв.,разбирасе ако всичко е нормално.Аз платих отгоре само 150лв защото имам проблем с един хормон и трябваше да го иззследвам постоянно повреме на стимулацията.Чесно казано не съм чула до сега нищо лошо нито за лекарите работещи в клиниката нито за самата клиника.ако имата някакви вапроси може да ме попитате на kama82@abv.bg защото тука влизам рядко.Успех на в!сички
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #13 -: Януари 12, 2007, 15:46:56 pm »
На този етап аз не бих правила инвитро в Пловдив, при който и да е. :(




Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #14 -: Януари 17, 2007, 13:02:43 pm »
Здравейте,

Прочетох някакъв цитат за доктор Минев и се чудя ако е толкова некадърен, защо при него е почти невъзможно да си запишеш час и ако успееш да го направиш се озоваваш в чакалня със сто жени в нея.Не си мислете, че съм му фен просто се чудя ако не разбира нищо защо има такъв наплив при него а и цените му не са от евтините.Аз лично стигнах до него случайно и за сега съм доволна.Откри ми проблем , който предишният ми лекар не беше видял за 5 месеца и твърдеше, че всичко ми е наред.
Другото което си мисля, е че в пловдив явно няма много добри гинеколози, както да речем в София или Варна.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #15 -: Януари 17, 2007, 13:27:28 pm »
Delica, добри гинеколози имаме в Пловдив, и то доста, Д-р Минев е един от тях, но по отношение на стерилитета и АРТ-методите аз съм резервирана. Все още има здр. заведения където се правят инсеминации за по 70лв. За добрия доктор не съди само по чакалнята. Дано нещата при тебе се изяснят и бързо бързо да стигнете до заветната цел.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #16 -: Януари 17, 2007, 13:36:32 pm »
Delica - аз нищо не искам да кажа за д-р Минев, дори не го познавам! Просто споделям това което съм прочела. Ако наистина само с ултразвук е поставил въпросната диагноза, сама можеш да се сетиш че е некоректно (не ми се използва по-груба дума, все пак наистина нищо не знам за него) и невъзможно.
И още един въпрос - той потвърди ли ендометриозата ти и как?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Нова клиника в Пловдив
« Отговор #17 -: Юли 08, 2007, 19:04:23 pm »
Честно казано аз посещавах частинят кабинет на д-р Кръшков и в началото бях много доволна от отношение към пациент, до момента когато каза на съпруга ми че с тези изследвания решението е едно ОСИНОВЯВАНЕ, без дори да предложи други изследвания.благодарение на Мел и на всички вас от форума разбрах, че има и други пътища преди да предприемем този препоръчан от него.  не съм крайна, но от тогава не смятам да го посещавам.не искам да повлиявам с мението си-далече съм от тази мисъл. Благодаря ви че ви има