0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, някой може ли да ми каже на кой ден от цикъла се правят изследванията на хормоните и тези за яйчниковия резерв преди ин витро процедурата?Защото моя цикъл е 28 дни, но сега доиде на 26-ия ден, а д-р Владимиров ми каза да ида за изследвания на втория до четвартия ден от цикъла...Но понеже ми идва с 2 дни по-рано не знам какво да правя...Понеже ми каза да ида на 2-ри юли, пресмятайки това което съм му казала като последна дата от моя цикъл.Трябва ли жената да е в цикъл за хормоналните изследвания?Моля Ви момичета помогнете ми.Благодаря предварително!
здравей, при мен изследванията на хормоните бяха по време на цикъл от 3-5 ден
Успех!
 
*
Това че цикъла ти е дошъл 2 дена по рано и е бил 26 дена а не 28 дена изобщо да не те притеснява. Стандартно полови хормони се правят на 3-5 ден от цикъла така че като ти е дошъл по рано отиваш на 3 ден и си пускаш всички изследвания. Цикъла не пречи на хормоните така че отивай и ги прави.
Благодаря за отговорите!А има ли значение дали са сутринта или следобяд,защото до 3 следобед сам на работа?
*

    uzunova78

  • *
  • 13
  • Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка
 Здравей. Немисля  че има някакво значение важното в случая е да се направят  на определения ден. Успех
вили