0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

нзок и хормони
« -: Март 29, 2009, 00:42:12 am »
здравейте момичета :D
назначени са ми изследвания за хормони отново :? и понеже видях на този линк http://www.nhif.bg/bg/default.phtml?w=1024&h=566, че може да се изследват през нзок, може ли някой да ми обясни точно каква е процедурата? :oops:
та трябва да изследвам LH, FSH, PROLACTIN, ESTRADIOL и СУЕ. специално за първите 4 видях в "таблицата с кодовете", че се поемат от нзок. ама какво да направя? :ask:
изследванията са назначени от доки от клиника Щерев. аз се осигурявам на пълната си заплата и ми се ще да се възползвам от нзок. в коя лаборатория трябва да отида? трябва ли отново да минавам през GP-то за направление? или само с бележката за клинична лаборатория от доки?
надявам се някоя от вас да го е правила през нзок и да може да ми помогне :wink:
Re: нзок и хормони
« Отговор #1 -: Март 29, 2009, 00:47:19 am »
само да добавя, че пускам тази тема, с надеждата, че не само аз ще мога да се възползвам от намаленията през нзок, но и много други момичета :) все пак почти всички ние се осигуряваме и би следвало когато имаме нужда, да се възползваме. естествено без да злоупотребяваме :D
успех на всички с бебеправенето :goodluck:
*
Re: нзок и хормони
« Отговор #2 -: Март 29, 2009, 01:33:33 am »
Отиди при личния си лекар и поискай да ти даде направление за гинеколог, който ще ти даде направление за изследванията.
Това е коментирано eто тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20084.0
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: нзок и хормони
« Отговор #3 -: Март 29, 2009, 12:16:54 pm »
И освен това не е нужно да пускаш по два поста един след друг. Просто използвай бутона редакртирай и можеш да допълниш мнението си.

Re: нзок и хормони
« Отговор #4 -: Март 29, 2009, 12:51:36 pm »
благодаря ви момичета. :D незнаех, че има друга тема, в която се коментира този въпрос.
*
Re: нзок и хормони
« Отговор #5 -: Март 29, 2009, 15:34:06 pm »
Няма нищо, радвам се да помогна.