0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

парлодел и витекс
« -: Март 04, 2007, 18:45:01 pm »
Здравейте, момичета!
Аз съм с повишени стойности на пролактина почти 3 пъти, тук в този сайт открих данни за билката Витекс. Намерих я в аптеките под формата на таблетки Агнес и започнах да ги пия, сутрин на гладно преди парлодел, но нямам информация, дали са съвместими двете лекарства.Някой от вас пил ли ги е едновременно или поне да имате информация за това....как действат и дали могат да се пият заедно?
Благодаря Ви предварително...

*
Re: парлодел и витекс
« Отговор #1 -: Март 05, 2007, 21:43:01 pm »
Здравей! Добре е да се консултираш с лекаря, който ти е изписал парлодел, дали можеш да приемаш заедно с него и Витекс. По принцип Агнес-а се води хранителна добавка и няма странични ефекти, но и той понижава нивото на пролактина. Може да се наложи например да се намали дозата на парлодела, докато ги приемаш едновременно или може би въобще не трябва да приемаш Агнес. Затова най-добре попитай гинеколога си преди да започнеш да ги пиеш.
Мисля, че във форума има момичета, които са взимали и от двата вида лекарства. Дано се включи някоя от тях и сподели как е било при нея.
Успех! :)
Re: парлодел и витекс
« Отговор #2 -: Март 05, 2007, 23:24:37 pm »
Благодаря ти за изказаното мнение, при следващата консултация, ще го попитам! Дано до тогава ми пише, никои който е пил и двата проукта едновременно и да ми каже резултата...

Re: парлодел и витекс
« Отговор #3 -: Март 05, 2007, 23:27:27 pm »
Прекалено хубави неща, пише в листовката на Агнес и затова много ми се иска да го пробвам и наистина най-накрая нещо да има ефект.

*
Re: парлодел и витекс
« Отговор #4 -: Март 07, 2007, 18:33:06 pm »
Благодаря ти за изказаното мнение...

За нищо :D

Прекалено хубави неща, пише в листовката на Агнес и затова много ми се иска да го пробвам и наистина най-накрая нещо да има ефект.

Наистина листовката му е много обещаваща и примамлива, но имай предвид, че трябва да се взима най-малко 2-3 месеца, за да се усети ефекта, ако въобще има такъв. По принцип хич не долюбвам такива дълги периоди на чакане, но в крайна сметка реших да си го купя и го пия вече втори месец. Не знам дали от внушение или наистина действа, но се чувствам с доста облекчен ПМС, който се надявам да изчезне напълно в следващите 9 месеца :wink:. Нали надеждата умира последна! :lol: 
Re: парлодел и витекс
« Отговор #5 -: Март 07, 2007, 19:19:54 pm »
A, ти вземаш само агнес, без парлодел така ли?

Re: парлодел и витекс
« Отговор #6 -: Март 07, 2007, 20:16:27 pm »
 :D Ей, отадва се каня и аз да си купя агнес, ама все отлагам, ще взема да го тествам, то човек като свикне с една шепа хапчете, вече не му прави впечатление едно в повече.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: парлодел и витекс
« Отговор #7 -: Март 07, 2007, 21:29:09 pm »
И аз така, мисля...едно повече голяма работа, пък може и да помогне :(, но може и да навреди...затова нека да пише някой, ако го е пил заедно с парлодел...

Re: парлодел и витекс
« Отговор #8 -: Март 11, 2007, 11:49:56 am »
Здравей,
Аз съм на бромокриптин вече 1 г.и половина. Шест месеца пих Агнес заедно с бромокриптина и не съм почувствала странично влияние. Сега малко си почивам от Агнеса. За съжаление няма и положителен резултат, но след 2 месеца мисля пак да продължа и с Агнес.За пролактина не знам дали ми помага, но прогестерона е много добре !!!
Консултирай се с твоя лекар. Ако Агнесът не помага, за мен поне не вреди  :P

*

    sladur

Re: парлодел и витекс
« Отговор #9 -: Април 11, 2007, 14:49:16 pm »
И аз пия Парлодел защото пролактина ми беше три пъти по -висок. При последното изследване се оказа, че е в границите, но лекарката ми каза да продължавам да го пия по половинка. Кажете нещо повече за този Витекс и дали може да се взема вместо Парлодела. Благодаря предварително!
Re: парлодел и витекс
« Отговор #10 -: Април 30, 2007, 20:17:00 pm »
Ако можеше да се взема вместо парлодел, щеше да ти го предложи лекаря ти.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=657.0
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: парлодел и витекс
« Отговор #11 -: Май 02, 2007, 10:23:35 am »
Аз също приемах 1 месец заедно с Парлодела и Витекс, за странични ефекти не мога да говоря, защото не съм усетила такива, но най-добре се консултирай с лекаря си!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: парлодел и витекс
« Отговор #12 -: Май 02, 2007, 13:15:08 pm »
виййй от тоя витекс пихте сумати народ, а за страничните ефекти - ми едната си дондурка бебенцето, а твоя стр. ефект е в подписа ти! :lol: :lol: :lol:
 :bighug:
ЛЮБОВИ МОИИИИИИИ!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: парлодел и витекс
« Отговор #13 -: Май 28, 2007, 15:28:33 pm »
Ми от същия Витекс имам още в къщи, ама ти човек ли си да вземеш да го изпиеш. Ааааааааа.... Даже 1 пакет билки за забременяване от Поп Богомил имам у дома (между другото и той ми е даден от една, дето дондурка сега бебок :lol:)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: парлодел и витекс
« Отговор #14 -: Май 28, 2007, 23:10:04 pm »
"предавам се - ще акакааам"  :lol: :lol: :lol:
ади давай го :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: парлодел и витекс
« Отговор #15 -: Май 29, 2007, 10:57:15 am »
Ааааааааааааа дойде на мойта маймуно :lol: Ще ти го донеса! :bighug:
*

    name

Re: парлодел и витекс
« Отговор #16 -: Юни 04, 2007, 21:35:22 pm »
asdfs asdfsdf