0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zakusnenie
« -: Юли 06, 2005, 17:41:06 pm »
Здравейте здравейте!!! Не знам дали помните, че тестовете за ову бяха показали наличие на такава 2 дни преди датата, на която трябваше да ми дойде. Е, закъснява ми вече шести ден. Гърдите ми са се понадули, но не ме болят (за разлика от времето преди да се неразположа). Леко се опитва да ме боли корема, но е нещо силно притъпено и почти не се усеща, пък и не е непрекъснато. Направих си вече тест на петия ден след овулацията, ама беше отрицателен. Мооооля помогнеееете!!! Мисля, че тестът куче марка може и да е нещо ненаред...
zakusnenie
« Отговор #1 -: Юли 07, 2005, 09:33:58 am »
Може би просто ти е било късно овуто тоз месец и ще трябва да изчакаш 14 дни да минат от положителния тест и тогава да почнеш да мислиш за закъснение!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

zakusnenie
« Отговор #2 -: Юли 07, 2005, 11:33:44 am »
Подкрепям Васи :D

Mickey21, ще ти стискаме палци за добри новини този месец!
Благодаря ти, Бени!







*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: zakusnenie
« Отговор #3 -: Юли 07, 2005, 14:44:22 pm »
Цитат на: mickey21
Направих си вече тест на петия ден след овулацията, ама беше отрицателен.


Или на пети ден след датата на очакваната менструация? Определено има разлика :wink:
Re: zakusnenie
« Отговор #4 -: Юли 07, 2005, 14:48:43 pm »
Цитат на: manhattan
Цитат на: mickey21
Направих си вече тест на петия ден след овулацията, ама беше отрицателен.


Или на пети ден след датата на очакваната менструация? Определено има разлика :wink:

По мои сметки става дума за 3 дни след датата, на която е трябвало да й дойде. Но й закъснява. Обаче ову-то е било 5 дни преди теста, което май е твърде рано за тест. Ох, оплетох се :oops:

Мики21, изчакай още няколко дни и пак направи тест. Стискам палци!
...
« Отговор #5 -: Юли 08, 2005, 21:23:55 pm »
И аз , и аз стискам палци... :goodluck: