0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

След лапароскопия
« -: Юни 27, 2005, 17:06:33 pm »
Здравейте, регистрирах се за пръв път. Малко се чувствам неестествено, поради простата причина , че до момента само следях вашите проблеми и търсех аналог на моя такъв. Много се радвам, че ви има.
На кратко : от 2 години правим опити за бебче. На 31.05.05 г. с оперативна лапароскопия бяха отстранени според операторите евентуалните проблеми и причини за неуспеха . След което ми дойде нормално на 25 ден и от 11 ден на М започнахме бебеправенето, вече ми е 19 ден и нямам търпение да дойде края на седмицата когато очаквам М, не съм усетила кога ми е била овулацията. Много се надявам да се е получило , вие как мислите, възможно ли е след първия цикъл след лапарото да стане чудо?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
След лапароскопия
« Отговор #1 -: Юни 27, 2005, 17:54:43 pm »
Възможно е. :lol:
След лапароскопия
« Отговор #2 -: Юни 27, 2005, 18:23:30 pm »
Lali, много ти благодаря за надеждата която ми вдъхна. Но аз точно от това се упасявам, защото толкова силно го желая, че ме е страх от депресията която ме наляга първите дни от МЦ. Кое те навежда на тази мисъл?
 :lol:
Успех на всички при бебеправенетоІ
*
След лапароскопия
« Отговор #3 -: Юни 27, 2005, 18:51:24 pm »
Здравей, Shushu.На мен след като ми направи опертивната лапароскопия, лекарят ми каза че в първите три месеца след това вероятността за забременяване е много голяма.Дано при теб се е получило още първия месец.Успех :)
След лапароскопия
« Отговор #4 -: Юни 27, 2005, 19:10:12 pm »
Мерси Peta,
Кога  правена твоята лапароскопия и има ли положителен резултат?
*
След лапароскопия
« Отговор #5 -: Юни 28, 2005, 07:49:13 am »
Моята лапароскопия е правена на 28.04 и засега няма положителен резултат.Този месец имаше малко надежда, но в крайна сметка се оказа че не е бременност. :( Но продължавам напред.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
След лапароскопия
« Отговор #6 -: Юни 28, 2005, 08:27:53 am »
При лапароскопията се премахмат малки сраствания, слепвания, така е вероятността за бременност се увеличава в следващите месеци.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
След лапароскопия
« Отговор #7 -: Юни 28, 2005, 15:07:48 pm »
Здравей!Надявам се да сте успели този месец.Аз също имам правена оперативна лапароскопия на 05.04,но на нас ни казаха да се пазим първия месец,а на вас явно не са.За сега няма положителен резултат,този месец ми дойде на 45-тия ден,но аз съм положително настроена-да видим до кога. :?
<br />
*
Re: След лапароскопия
« Отговор #8 -: Юли 05, 2005, 11:12:56 am »
shushu, обясниха ли ти какво точно са открили при лапароскопията и какво са направили.
*

    Anonymous

След лапароскопия
« Отговор #9 -: Юли 05, 2005, 16:48:33 pm »
Да, множество пъти до сега изчетох протокола си, имаше сраствания, сероцелета на тръбите, иначе  те са идеално проходими, обясниха ми , че на единия яйчник е имало наченки на ендометриоза, които са изгорили и малки кистички, също са изгорили. Съжалявам ако съм направила грешка, но не съм много на ти с латинските наименования. Общо взето, Филипов ми каза , че вече нямам никакви основания за тревоги и причини няма повече за неуспех.
Поздрави и успех
*
След лапароскопия
« Отговор #10 -: Юли 06, 2005, 09:32:10 am »
Благодаря за информацията shushu. Попитах те, защото миналият месец и аз правих лапароскопия и откриха сраствания, които премахнаха. Прочетох и другата ти тема и се надявам при теб вече да е станало  :wink: Дръж ни в течение  :)