0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кой тест?
« Отговор #20 -: Юли 05, 2005, 09:24:35 am »
По принцип правят кръвни тестове за бременност /ЧХГ/ в лабораториите, ама зависи. Така че питай!

Абе ако няма втора черта, трудно ще си я въобразиш. Стискам палци, но този път всичко да е добре до край!!!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Кой тест?
« Отговор #21 -: Юли 05, 2005, 09:57:55 am »
Цитат на: Dimitrova
А за тестовете за бременност мога да кажа че dBEST ми отчете положителен резултат на 29 ден при цикъл 31-32 дни или 3 дни преди очакваната М.Но тестове много и при всеки различно.Сега пак си купих такъв и въпреки че е рано го направих втора чертичка има ама много,много бледа едвам се вижда а незнам дали не си и въобразявам вече....


Стискаме палци и чакаме добри новини :D
А този dBEST в същия цикъл ли, или предна история?

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







Кой тест?
« Отговор #22 -: Юли 05, 2005, 09:59:25 am »
Благодаря Васи:) И аз се надявам да е така и всичко да е ок.Но доста ме е страх да не стане като първия път но все гледам да не го мисля толкова.Ще питам за кръвен и ще кажа резултата въпреки че незнам дали не е нмого рано и за кръвен.А защо се съмнявам за бременност-защото имам абсолютно същите симптоми като първия път пък и нали вземам Клостилбегит и се надявам да е свършил работа.
Благодаря отново за отговора.

Кой тест?
« Отговор #23 -: Юли 05, 2005, 10:11:19 am »
Абе не е рано за кръвния - така или иначе ще изперкваш, можеш да идеш да си го направиш - хем ще си по-наясно с положението.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Кой тест?
« Отговор #24 -: Юли 05, 2005, 10:24:56 am »
Минала история която беше извънматочна.Надявам се да не се повтори.Отивам сега в лабораторията

Кой тест?
« Отговор #25 -: Юли 05, 2005, 14:10:15 pm »
Цитат на: Dimitrova
Минала история която беше извънматочна.Надявам се да не се повтори.Отивам сега в лабораторията


Ох, съжалявам. Стискаме до синьо палци този път всичко да е наред и мисля, че ще е така!
Дръж ни в течение :)
Благодаря ти, Бени!







Кой тест?
« Отговор #26 -: Юли 05, 2005, 18:24:35 pm »
А сега да ви се оплача единствения начин да разбереш дали си бременна е да чакаш да отидеш на гинеколог или да си купиш тест за бременност.Обиколих всички частни лаборатории в Русе нито една не прави кръвни тестове за бременност :cry: а за болницата тук да не говорим те пък хич ги няма.Даже в родилното(гинекологично отделение)попитах и там не правят :!:  :!:  :!:

Кой тест?
« Отговор #27 -: Юли 05, 2005, 19:05:10 pm »
Цитат на: Dimitrova
А сега да ви се оплача единствения начин да разбереш дали си бременна е да чакаш да отидеш на гинеколог или да си купиш тест за бременност.Обиколих всички частни лаборатории в Русе нито една не прави кръвни тестове за бременност :cry: а за болницата тук да не говорим те пък хич ги няма.Даже в родилното(гинекологично отделение)попитах и там не правят :!:  :!:  :!:

Не се ядосвай, и в София не е по-различно  :roll:  Една приятелка днес ми се оплака от лабораторията на МД и от Цибалаб. Първите искат 20 лв, за да ти дадат резултата след 2 часа, иначе за  след 24 часа струва само 9 лв. (коя жена е склонна да чака цели 24 часа). Но по-куриозното е за Цибалаб - там правят кръвни тестове за бременност само във вторник и събота!!!
Стискам ти палци![/b]
Кой тест?
« Отговор #28 -: Юли 05, 2005, 19:51:56 pm »
Здравейте пак!!! Вчера ми дойде и този месец вече няма да се надявам, но другия започваме наново пак, ама в крайна сметка когато стане, стане, здраве да е!!!  Аз да се похваля че днеес си взех и дете поправки и сега ще се радвам на една слънчева ваканцийка!! Поздрави и успех на всички!!
Кой тест?
« Отговор #29 -: Юли 06, 2005, 10:54:46 am »
Цитат на: little_rabbit
Цитат на: Dimitrova
Обиколих всички частни лаборатории в Русе нито една не прави кръвни тестове за бременност


 8O  8O


Цитат
Но по-куриозното е за Цибалаб - там правят кръвни тестове за бременност само във вторник и събота!!!
Стискам ти палци![/b]



 8O  8O  8O
Благодаря ти, Бени!







*
Кой тест?
« Отговор #30 -: Юли 06, 2005, 11:39:17 am »
Отивате в Кандиларов и за един час срещу 19 лв. ви излиза резултата, 6 дни от седмицата :wink:  :D