0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

рак на гърдата
« -: Март 06, 2007, 21:59:03 pm »
 Знам,че темата е малко различна от обичайното,но се надявам някой запознат да ми каже нещо повече!
   Приятелка на майка ми,бе оперирана преди 3 години от рак на гърдата.Сега иска да си направи гърда,но не знае към кой лекар(би трябвало да е пластичен хирург) да се обърне.Просто се чувства много зле психически от операцията.Можете да си представите!  :?
  Моля момичетата,които имат познати с този проблем и  са запознати по темата, да пишат.Кажете някой добър пластичен хирург или някой форум за рак на гърдата!Търсих форум  в гугъл,но не открих.  :balk_91:
  Благодаря ви предварително!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: рак на гърдата
« Отговор #1 -: Март 06, 2007, 22:18:26 pm »
Пластичен хирург, в Пловдив има няколко.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: рак на гърдата
« Отговор #2 -: Март 06, 2007, 22:23:13 pm »
   Ние сме от Варна,но няма значение.Просто да е добър лекар на който може да се довери.Мели,ако можеш да ми дадеш и някакъв сайт, или и-меил адрес ,или просто адрес и телефон?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: рак на гърдата
« Отговор #3 -: Март 06, 2007, 23:35:24 pm »
Ще попитам за Варна и ще ти пиша.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: рак на гърдата
« Отговор #4 -: Март 07, 2007, 08:32:30 am »
Много ти благодаря Мели!   :P  Аз съм малко предубедена за Варна.На мен ми се е налагало да си правя операция на носа,защото ми бяха запушени носните канали(ако тока се казва) ,а също исках и естетична.Не можах да намеря добри препоръки за пластичен хирург във Варна ,но това беше преди 6 години!
« Последна редакция: Март 07, 2007, 08:45:37 am от peroshinka »
*
Re: рак на гърдата
« Отговор #5 -: Март 07, 2007, 12:07:41 pm »
Аз мога да препоръчам Д-р Ники Георгиев от София.
Направи страхотни операции на 2 мои приятелки на гърдите и на една на носа.
Тел:0888701842