0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

лаборатория кандиларов
« -: Септември 14, 2005, 20:15:03 pm »
може ли някой да ми даде информация за тази лаборатория. доволни ли сте или не от резултатите там? :roll:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
лаборатория кандиларов
« Отговор #1 -: Септември 14, 2005, 20:45:10 pm »
Аз лично не съм ходила там, но съм чувала, че е добра.
*
лаборатория кандиларов
« Отговор #2 -: Септември 14, 2005, 20:54:37 pm »
Добри са.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
лаборатория кандиларов
« Отговор #3 -: Септември 14, 2005, 21:33:21 pm »
Аз съм много доволна.
<br />
лаборатория кандиларов
« Отговор #4 -: Септември 14, 2005, 21:53:15 pm »
Зори, а би ли направила сравнение между Кандиларов и Бодимед?

Колебая се коя от двете лаборатории да си харесам...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
лаборатория кандиларов
« Отговор #5 -: Септември 14, 2005, 22:47:03 pm »
Цитат на: little_rabbit
Зори, а би ли направила сравнение между Кандиларов и Бодимед?

Колебая се коя от двете лаборатории да си харесам...


заек, оти задаваш г....и въпроси? по какво ще ти ги сравни Зорито двете лаборатории, интересно, че да даде релевантно мнение?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: лаборатория кандиларов
« Отговор #6 -: Януари 26, 2007, 20:34:14 pm »
Аз сум мн доволна от Кандиларов! Преди това съм посещавала др лаборатории и резултатите някак не бяха ама хич свързани! Тогава лекаря ми каза да отида там! Имах хормаонални проблеми! След като отидох там и се върнах при лекаря с резултатите трябва да ви кажа,че разликата беше огромна някак не се връзваше! И започнахме лечение :) и какво да ви кажа,ще си имам бебе след 6 мес. :) 
Re: лаборатория кандиларов
« Отговор #7 -: Януари 26, 2007, 21:00:09 pm »
Ха, каква стара тема е изскочила  :D

Джамка, сигурно съм се учудила защо Зорито е сменила Бодимед с Кандиларов.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: лаборатория кандиларов
« Отговор #8 -: Януари 26, 2007, 22:13:28 pm »
зайчо, като гледам развихрянето, още много стари теми ще изскочат :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: лаборатория кандиларов
« Отговор #9 -: Февруари 08, 2007, 17:59:41 pm »
И аз съм много доволна от тях, страшни професионалисти, не усещаш как ти взимат кръв и резултатите си ги теглиш по интернет. Добра хигиена!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: лаборатория кандиларов
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2007, 14:06:55 pm »
А за микробиология Кандиларов става ли, чух, че били точни предимно за кръв и хормони....
Ако не там, микробиологията къде да я нося? 8O
*
Re: лаборатория кандиларов
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2007, 14:39:12 pm »
Лоре, микробиологията трябва да се прави от биолог, а не от лаборант. Затова не препоръчват Кандиларов. Може да си я пуснеш в накоя от държавните болници.
Чувала съм добри неща и за лаборатория "Бодимед", но нямам лични наблюдения.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери