0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпросче? (цикъл след ин витро - бел.мод.)
« -: Февруари 01, 2007, 22:05:54 pm »
Момичета, декември правих ин витро - трансфера ми беше на 06.12.06
Кръвния тест - негативен. М ме посети в края на декември. Док каза, че ще кърви и боли много повече от обикновено, но не беше така. Сега януари от М - ни помен. От пред-болки също. Кога ще идва, че да правя нови сметки за втори опит? При вас също ли така се бави?
« Последна редакция: Февруари 01, 2007, 22:14:55 pm от Мели »
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Въпросче? (цикъл след ин витро - бел.мод.)
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2007, 22:54:34 pm »
Аз инвитро до сега не съм правила, сега в момента съм в процедура с ИКСИ, не знам как е, но при Инсето което правих /стимулация с Bravelle + Prednisolon/, нямах никакви проблеми с цикъла.

Що не вземеш да си направиш един тест?  :D
Стиснати палци от мен :D
« Последна редакция: Февруари 01, 2007, 23:04:54 pm от Osiana »
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Въпросче? (цикъл след ин витро - бел.мод.)
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2007, 23:16:45 pm »
Ивет, здравей. На мен ми дойде цикъла на 28.12. след ИКСИ-то, тоест то беше неуспешно. Мислех, че ще ми дойде на 24.01., защото цикъла ми е на 28 дни, но според мен /писах го и в друга тема тук това нещо/ имах овулация на 22-и ден от цикъла, тоест на 18.01. Даже вече съм убедена и аз, защото Док е. По принцип след ову ми идва на 14 ден, така си и помислих, че ще стане, ако ову-то е било на 22 ден. Оказва се, че организма реагира както по време на стимулацията.....и днес като че ли вече ми идва цикъла. Реално с 8 дни закъснение, но абсолютно в нормите на + 14 дни. Надявам се да съм ти била полезна и да съм ти обяснила правилно, защото знам, че това те тормози. Даже днес си взех и тест, но май ще го "хвърля в кошчето". Аз също съм вече във втора процудера, затова се тревожех дали ще ми дойде. Целувки и успех и на теб!!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Въпросче? (цикъл след ин витро - бел.мод.)
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2007, 08:47:02 am »
Благодаря, Касси! Все нещо ще се намери да ни тревожи!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*
Re: Въпросче? (цикъл след ин витро - бел.мод.)
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2007, 10:36:56 am »
Ивет, при мен и при двете ИКСИ-та втория цикъл закъсняваше с 6 дни. Обясниха ми, че е нормално след такава стимулация. Имах и задържани фоликули.
Не се притеснявай, всичко ще се намести с времето.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери