0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Пети, а дали пазят информация от миналата година - да им се обадя по тел да ги питам?
Ех, мила не се отчайвай.
Сама знаеш какво стълпотворение е при док. Той няма време да предполага какви въпроси ти се въртят в главата :D.
Аз питах за преживяемостта, когато отивах на следващия ден, за да види док дали са се спукали фоликулите :D.
По принцип трябва да пазят информация за това върху спермограмите за инсето (нали си имат папка за всяка пациентка).
Просто следващия път като ходиш попитай :D.
Намерихме нашето синче.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Петинка, знам мила, че е много натоварен, ама добре че тук чух за "преживяемост". Поне някоя от акушерките може да каже - утре се обадете за преживяемост. Много ми е криво сега, като си помисля, че при идеални условия не е станало и започвам да се тревожа, дали пък не мрат бързо плувците ни :(
А за следващ път да ходя, надявам се да ни ми се налага, а бебчо да дойде по естествен начин ;)


*
Бебе, не се ядойсвай  :D. Инсеминацията силно съкращава пътя на сперматозоидите, та затова преживяемостта не е чак толкова важна /освен ако няма някоя драстика де/. Щом нищо не са ви казвали, най-вероятно е нямало проблем  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Грейси, Пети - благодаря ви за подкрепата и окуражаването :balk_21:
Извинявам се, че малко поразводнихме темата  :oops:


Момичета,
Добре, че помежду си се информираме и осведомяваме, а така и задаваме въпроси на лекарите, иначе ще си ни държат в неведение. Моята първа инсеминация изобщо не мина така, както аз си представях и след като научих за доста подробности нямам надежди. От друга страна пък още не ми идва - вече 16 ден след О но по всичко личи, че ще има М, от два дни чувствам типичните и признаци.
Поне ще знам за следващия път, каквото може да го взема в свои ръце.
Благодаря, че ви има.
Дано слънчо огрее и моят дом ...