0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
до онзи ден бях в пълна готовност да си пускам всички възможни изследвания за предстоящото ми икси, ОБАЧЕЕЕЕ вчера се събудих подута от един зъб. Тичам при зъболекаря и той ми изписва тридневен прием на антибиотик Азатрил, защото имало гранолом и разни такива.Големият ми страх и въпрос към вас е - смятате ли, че тази инфекция ще ми се отрази на изследванията,да поизчакам ли с тях и колко, дайте ми съвет какво да правя в този непредвиден случай.
« Последна редакция: Януари 08, 2007, 09:04:20 am от Lali »
Re: в паника съм......
« Отговор #1 -: Януари 07, 2007, 10:30:28 am »
Най-добре питай лекаря си, но според мен тридневен прием не е много, така че ако можеш изчакай и ден след спирането на антибиотика почвай с изследванията!
Успех!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: в паника съм......
« Отговор #2 -: Януари 07, 2007, 12:44:58 pm »
Онзи ден бях на док - и той ми каза да правя хормонални изследвания 7 дни след приема на антибиотици, а Азатрила ми понесе добре на мене  :lol:
Успех!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: в паника съм......
« Отговор #3 -: Януари 07, 2007, 16:15:42 pm »
На кръвната картина ще даде отражение възпалението, но на репродуктивните хормони - не.
*
Re: в паника съм......
« Отговор #4 -: Януари 08, 2007, 08:15:56 am »
благодаря ви момичета, Lali, благодаря за уточнението, значи първо ще пусна репродуктивните, а за другите ще изчакам седмица, дано да не ми обърка плановете това възпаление
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: в паника съм......
« Отговор #5 -: Януари 08, 2007, 09:03:35 am »
Няма. Ще мине. :lol: