0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #120 -: Януари 05, 2007, 21:05:19 pm »
Незнам защо, може би за да не губим време и нерви. Сигурно от практика го знае доктора. Аз съм на принципа - колкото по-малко зная, толкова съм по-добре психически. И наистина това важи много за мен. Днес ми е 17 ден от инсето и току що ми дойде. Това е от мен за сега.
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #121 -: Януари 06, 2007, 13:44:27 pm »
maryloo цента на инсемиция и ин витро разликата е много голяма ако нямате открити при4ини и при двамата и вси4ко е наред няма смисал от такава скапа процедура,просто е вапрос на време сигурно сам 4е вси4ки тук нямат тарпение и това 4акане е натоварва6то ,но ако става6е сас 6тракане на праст за всяко на6е желание животат 6те6е да е прекалено прекрасен,лесен и розов и няма6е да е интересен  :D,а нали знае6 4е след всяко следва6то инсе. 6ансовете се увели4ават....Успех ти желая и горе главата
Касмет на вси4ки моми4ета  :bighug: :crossfingers:
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....