0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #340 -: Ноември 08, 2006, 19:11:51 pm »
Съжалявам за разочарованието ти мила Камбозола!
Дано следващият път е успешен и да получиш най-радостната вест!
Късмет миличка, стискам ти палци!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #341 -: Ноември 08, 2006, 21:01:00 pm »
Мари_пз и Камбозола ,милички много съжелявам!Момичета починете малко и после смело напред!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #342 -: Ноември 09, 2006, 11:19:50 am »
Мари_Пз, и на теб  ти казвам - одкато можем, ще пробваме. То какво по-важно от това? Ще станеее!!!

Каки, имам въпрос.

Вече е четвърти ден на стимулация с Гонал Ф. Диферелина го бихме преди повече от 2 седмици - 17 дни има няма. Док ме предупреди, че менструацията може да е по-особена и така и беше - първите 3-4 дни си беше истински батак, след което намаля рязко и сега, вече 10ти ден, едно такова зацапване продължава да има. та не знам, това дали е нормално или е нормално-ненормално...
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #343 -: Ноември 09, 2006, 18:08:46 pm »
Mari_Pz,Cambozola :( :bighug:

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #344 -: Ноември 09, 2006, 19:31:38 pm »
Куки,
аз съм 8 ден стимулация с Гонал, като днес увечилихме дозата 2 Гонала + 2 Менопура. И така до вчера, имах зацапване. Вчера ми беше 10 ден от нач. на цикъла. Нормално е не се тревожи.
Успех!!!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #345 -: Ноември 14, 2006, 08:18:08 am »
Момичета, много сте мили, благодаря, че ви има. Естествено, че борбата продължава. Просто малко сълзи и после напред. Обичам ви! :youwoman: :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #346 -: Ноември 14, 2006, 14:25:47 pm »
Mari_Pz :bighug:.Стискам палци следващото инсе да е успешно за теб.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #347 -: Ноември 15, 2006, 15:58:50 pm »
Момичета,половината път мина и за мен.Вчера ми беше трансфера. И от тук нататък следва още по-голямото чакане.Успех на всички,а на неуспелите опити-горе главите.Нали затова са опити-ще опитвате докато стане!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #348 -: Ноември 15, 2006, 16:06:24 pm »
Тeoha,дай си спокойствие и не го мисли.А след 14 дни е просто задалжително да ни зарадваш с  :bfp1: Стискам палци  :D
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #349 -: Ноември 15, 2006, 16:06:50 pm »
teoha , сега само спокойствие и положителни мисли.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #350 -: Ноември 15, 2006, 16:35:17 pm »
Момичета,половината път мина и за мен.Вчера ми беше трансфера. И от тук нататък следва още по-голямото чакане.Успех на всички,а на неуспелите опити-горе главите.Нали затова са опити-ще опитвате докато стане!

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #351 -: Ноември 15, 2006, 16:47:42 pm »
Благодаря ви,момичета!Просълзявам се като чета вашите съпречастни писъмца.Някак си все още не мога да повярвам,че на света има толкова много добрина,събрана в един сайт!Чувстваме се много щастливи със съпруга ми,както и всички около нас.Дано да е за добро.Аз се чудя дали да се връщам в родния град-на 300км от тук,или да си стоя в София.Успех и светли мисли на всички!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #352 -: Ноември 15, 2006, 17:39:30 pm »
Успех и от мен! Спокойствие и това е. Няма начин да не стане ясно!

Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #353 -: Ноември 15, 2006, 18:52:32 pm »
Успех Теола! Дано всичко при теб да  завърши с :bfp:
 :crossfingers: :bighug: