0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Кога?????? /овулация/
« -: Септември 26, 2006, 13:09:15 pm »
Здравейте моми4ета ето 4е пак имам въпрос. От няколко месеца ми предизвикват цикала само с лекарства за да ми направят изследвания. Сега в момента ми е дошло пак с лекарства за да ми направят последните изследвания. Та въпроса ми е след като ми свъяши на кой ден да опитам да за4ена. Като мисля след като ми свърши да запо4на да си меря температурата. :help: :sorry:
« Последна редакция: Септември 26, 2006, 13:33:21 pm от Lali »

*
Re: Кога??????
« Отговор #1 -: Септември 26, 2006, 13:24:46 pm »
Какви изследвания са ти правили и какви ще ти правят?

На теория овулацията (тогава когато можеш да заченеш) е 14 дена преди датата на следващата менструация! Сама виждаш, че много трудно, даже невъзможно е някой тук от форума да ти каже кога можеш да заченеш, след като имаш нередовен цикъл.

Иначе базалната температура се мери и по време на месечния цикъл, поне първите 2-3 цикъла, за да се ориентираш по-добре.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Re: Кога??????
« Отговор #2 -: Септември 26, 2006, 13:27:29 pm »
Хормонални изследвания ми правиха за заболяването на териодизъм на хашимото. Сега мисля да не вземам никакви лекарства за да м се нормализира цикъла.

Re: Кога?????? /овулация/
« Отговор #3 -: Септември 26, 2006, 15:45:24 pm »
А за Хашимотото пиеш ли нещо?
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Кога?????? /овулация/
« Отговор #4 -: Септември 26, 2006, 15:49:48 pm »
Не съм специалист, но може би цикъла ти не е редовен именно заради проблема със Хашимото-то. Консултирай се с лекар преди да спреш лекарствата просто ей така.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън