0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

билки за овулация
« Отговор #40 -: Декември 14, 2005, 16:59:03 pm »
ВНИМАНИЕ не си и помисляй за рецептата с розово масло аз я пробвах и си повърнах червата.Етеричнити масла са опасни да се приемат вътрешно без предназначение от специалис.Чистото розово масло има ужасна миризма представи си вкуса  :D
*
билки за овулация
« Отговор #41 -: Декември 14, 2005, 20:15:47 pm »
Благодаря,tochica!Наистина ме хвана шубето :evil: А и да се месят повече работи не е добре.Все пак ти изкара ли я до края-20 дена ли бяха...?Явно не се е получил ефект :roll: Но в такава ситуация човек се хваща за всичко/то и за това толкова шарлатани печелят/.Някой пил ли е билкови таблетки на Вита херб,Херба медика,Аюрведа и т.н.?
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
билки за овулация
« Отговор #42 -: Декември 14, 2005, 21:42:57 pm »
никакви 20 дена само 1сутрин пробвах
Re: билки за овулация
« Отговор #43 -: Юли 11, 2006, 12:34:28 pm »
Здравейте , аз съм от Варна и знам къде има билкова аптека от където и аз си купих билки с моя съпруг ето адреса -гр. Варна ул. Страхил 7 тел. 048937257- народен лечител Илия Димитров
В момента ги пием тези билки и затова не мога да кажа дали ще ни помогнат
надявам се! Поне са полезни!
Re: билки за овулация
« Отговор #44 -: Юли 11, 2006, 15:24:10 pm »
Аз пиенето на Витекс не е ли равностойно на билките за овулация?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: билки за овулация
« Отговор #45 -: Юли 11, 2006, 17:54:15 pm »
Не.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: билки за овулация
« Отговор #46 -: Юли 17, 2006, 19:58:09 pm »
Девойки мили, ама и аз що не съм я прочела тази тема по-рано :( Значи на мен преди 3 месеца ми дадоха билки за забременяване (най-вероятно са с подобен на тези от поп Богомил състав) и в рецептата пишеше да се пият от 10-12 ден ПРЕДИ М. Абе все се чудех аз какъв е смисълът да се пият след като вече ще е минала овулацията? Ама сега като прочетох, че вие пиете за забременяване билките от 10-12 ден ОТ НАЧАЛОТО на цикъла - ми в това вече има логика. Явно при предаването на рецептата от човек на човек се е объркало нещо. Сега поне ще знам кога да ги пия и дано да свършат работа ;) Тоя месец с малко закъснение ще си ги пия, но за следващия ще знам.
Само да ви пиша, че моите билки трябва да се пият и от двамата партньори.


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: билки за овулация
« Отговор #47 -: Юли 17, 2006, 20:00:09 pm »
А да ви питам - мислите ли, че ще пречи да си продължавам билките за забременяване и сега като вече съм на Дуфастон за поддръжка на ЛФ след инсе?


Re: билки за овулация
« Отговор #48 -: Юли 18, 2006, 11:22:06 am »
Хайде и аз да питам, пък дано някой ми отговори.

Снабдих се с билки за овулация, от аптеката ми казаха да започвам да ги пия веднага. Да, обаче аз имам закъснение от 7 дена, вероятно от задържан фоликул, зацапване, един положит. тест, после един отрицателен, пак си ми зацапва само и не идва, и ме е страх да ги започна преди да посетя док.
Та въпросът ми е: ще навредят ли билките ако има бременност?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: билки за овулация
« Отговор #49 -: Юли 18, 2006, 15:24:30 pm »
Стеф, какво стана с тебе мила? По-добре не рискувай да пиеш били за овулация пък аз ще стискам палци хич и да не ти трябват ;)


Re: билки за овулация
« Отговор #50 -: Юли 18, 2006, 16:43:08 pm »
Май май ще ми трябват.
Започна се по-силно кървене, не като при М но се увеличава.
Така ще е по-добре, ще си мина през узи, и дано нищо не се види от този задържан фоликул.
Смятах утре да отида на кръвен но може би не си струва.

А за билките ще изчакам малко.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    Иван

Re: билки за овулация
« Отговор #51 -: Януари 01, 2007, 13:12:21 pm »
В билковата аптека не разбират от лекарства, лекарите почти не разбират от билки. Смятам, че можете да приемате билките паралелно. Природните средства не са насилствени. Действат като катализатори. Съгласен съм с лейди. С билки, пчелен прашец, пчелно млечице, а ако намерите и свесен хомеопат, ще имате несравнимо по- добри резултати.