0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Запитване /д-р Стаменов/
« -: Септември 11, 2006, 04:31:25 am »
Привет на всички.Искам да ви попитам,има ли някой,който да е ходил или обаждал на Стаменов след отпуската им,и какво е положението,дали ще мога да се вмъкна в графика му за ноември евентуално без да се чака чрез здр.каса?Благодаря ви.
« Последна редакция: Септември 11, 2006, 08:51:01 am от Lali »
Re: Запитване
« Отговор #1 -: Септември 11, 2006, 04:59:59 am »
Аз се обадих и след малко молби имам час за 23-ти септември. Запази си час предварително, но чак за ноември не би трябвало да имаш проблем.
Успех!

lb2f
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Запитване
« Отговор #2 -: Септември 11, 2006, 08:50:39 am »
Нямало часове до октомври.
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #3 -: Септември 11, 2006, 09:01:19 am »
И при Владимиров ли е същото положение?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #4 -: Септември 11, 2006, 09:55:12 am »
И при Владимиров ли е същото положение?
Най-добре е да се обаждате в съответната клиника и да попитате. Не очаквайте тук да получите по-конкретен отговор, защото не знаем графиците на лекарите все пак?!

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #5 -: Септември 11, 2006, 11:01:17 am »
02 9655740 е телефона, звънни и питай. Аз се обадих на 7.09 - и ми дадоха час за 30.09, нормално е графика да е натоварен.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #6 -: Септември 11, 2006, 11:40:27 am »
Днес и аз звънях за час при д-р Стаменов. Най-ранния възможен беше 07. 10.
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #7 -: Септември 11, 2006, 12:21:24 pm »

Aз утре ще ходя... за сефте при него...и ми е леко напрегнато, заради което.
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #8 -: Септември 11, 2006, 12:24:08 pm »
Ще стискам палци да мине добре  :D И аз още не съм го виждала, но съдейки по отзивите на момичетата, няма от какво да се притесняваш.
Успех!

lb2f
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #9 -: Септември 11, 2006, 12:47:33 pm »
Най-добре е да се обаждате в съответната клиника и да попитате. Не очаквайте тук да получите по-конкретен отговор, защото не знаем графиците на лекарите все пак?!
:good_post:
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #10 -: Септември 13, 2006, 11:14:16 am »
И на мен ми е притеснено- обадих се на 07.09 и имам час за 30-ти...Това ще ми е първи преглед при Стаменов....Да не говорим, че като си помисля за болките, които ще изтърпя пак и полудявам...Но явно трябва да свикна, че винаги ще е така :(

*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #11 -: Септември 13, 2006, 12:07:35 pm »
Samorasliche, извинявай, но нещо май съм пропуснала от историята ти - за какви болки става въпрос?
Иначе не се притеснявай от прегледа при Стаменов - той винаги  е страшно внимателен.
Намерихме нашето синче.
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #12 -: Септември 13, 2006, 17:03:41 pm »
Samorasliche, извинявай, но нещо май съм пропуснала от историята ти - за какви болки става въпрос?
Иначе не се притеснявай от прегледа при Стаменов - той винаги  е страшно внимателен.
Нищо не си пропуснала, защото за сега не съм пускала тема за себе си- моите проблеми и тревоги ми изглеждат малки в сравнение с историите на повечето момичета тук! :oops:
А за болките- ми за мен всеки преглед е мъчение - много боли като почнат да ми ръгат този спекулум и да вадят материал за проби!!Винаги ме е боляло, последния път си захапах ръката, за да не крещя :(
Колкото и да ви е смешно, това е положението :(

Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #13 -: Септември 13, 2006, 19:58:32 pm »
Цитат
А за болките- ми за мен всеки преглед е мъчение - много боли като почнат да ми ръгат този спекулум и да вадят материал за проби!!Винаги ме е боляло, последния път си захапах ръката, за да не крещя :(
Колкото и да ви е смешно, това е положението :(
Цитат

Eдва ли на някоя ще й се стори смешно. Странното са тези неестествени болки... аз лично не познавам жена, която да се похвали с обратното, ама чак да си хапя ръката от болка при рутинен преглед?!!... Може би прагът ти на търпимост на болка е твърде нисък, може болката да е на психична основа...
Сподели това с доктора - аз вчера бях при него за пръв път. Надмина най-смелите ми очаквания като отношение, а за емпатията -  не бях си и представяла, че лекар може да я прояви.... не познавах такъв ...
Споко, всичко ще мине добре.
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #14 -: Септември 13, 2006, 23:02:16 pm »
Eдва ли на някоя ще й се стори смешно. Странното са тези неестествени болки... аз лично не познавам жена, която да се похвали с обратното, ама чак да си хапя ръката от болка при рутинен преглед?!!... Може би прагът ти на търпимост на болка е твърде нисък, може болката да е на психична основа...
Сподели това с доктора - аз вчера бях при него за пръв път. Надмина най-смелите ми очаквания като отношение, а за емпатията -  не бях си и представяла, че лекар може да я прояви.... не познавах такъв ...
Споко, всичко ще мине добре.
Да, наистина прага ми  на болка не е голям, но наистина много боли :( Гадост и зараза просто....Но ще се търпи няма как- за края на месеца вече знам отсега - приготвям кърпичка и я слагам в устата си...Само, че проблема е че след преглед няколко дни мъжа ми не може да припари до мен, защото си боли :(

*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #15 -: Септември 14, 2006, 09:03:47 am »
Според мен вместо да хапеш кърпичка в устата си  :D сподели непременно за болките с доктора.
Стискаме ти палци и чакаме да разкажеш за прегледа :D.
Намерихме нашето синче.
*
Re: Запитване /д-р Стаменов/
« Отговор #16 -: Септември 14, 2006, 16:41:47 pm »

И според мен трябва да споделиш с лекаря. От лекар до лекар има разлика дори и в поставянето на инструмента. Сподели притесненията си с него за да направи възможно по-безболезнен прегледа. На мен също ми се е случвало 2-3 дни след това да имам неприятни усещания, но то е защото е имало прищипване, а и начина по който беше поставен тогава инструмента беше под всякаква критика.