0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой може ли да ми каже нещо за д-р Пламен Миков, гинеколог от София.Какви впечатления имате от него.Предварително благодаря
*
Re: Информация за д-р Пламен Миков, гинеколог от София
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2006, 11:24:16 am »
Това, което мога да ти кажа е, че е чудесен избор за водене на ЖК. Друго не знам.


*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Информация за д-р Пламен Миков, гинеколог от София
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2006, 00:32:21 am »
не съм доволна от него иzоб6то. преди пове4е от 3 год след обикновен ехографски преглед ми zаяви 4е вси4ко ми е наред и да се прибирам вкъ6ти да правя секс а не да ходя ненужно по лекари. след о6те 6 месеца си повтори мнението. от тогава имам установни (не от него естествено) луф синдром, антифосфолипиден синдром, пови6ен пролактин, мутация на мтхфр, ха6имото, пови6ени нк клетки и подоzрение zа ендометриоzа.
не ми се навлиzа в подробности 6тото съм на 4ужда клавиатура. про4ети ако иска6 подробностите в бгмама_4ерния списък
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Информация за д-р Пламен Миков, гинеколог от София
« Отговор #3 -: Януари 25, 2007, 11:13:02 am »
Благодаря ти за мнението.
Re: Информация за д-р Пламен Миков, гинеколог от София
« Отговор #4 -: Септември 13, 2010, 19:30:53 pm »
Никога не ходете при този лекар!!!!!!
*
Re: Информация за д-р Пламен Миков, гинеколог от София
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2010, 16:32:34 pm »
Никога не ходете при този лекар!!!!!!
Защо?
ЗА ЖК по ЗК става за друго не съм го ползвала...
По добър е от ЖК в някоя поликлиника.



Re: Информация за д-р Пламен Миков, гинеколог от София
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2010, 18:34:01 pm »
Здравейте,нова съм в сайта и ще се радвам да споделим мнения и коментари. Тази година се омъжих и вече правим опити за бебче. Направих еднао двумесечно прекъсване на опитите, защото лекувах някакви гъбички, но сега започнахме наново :D Напоследък пак усещам леко неразположение и реших да отида пак на лекар. Сестра ми препоръча д-р Миков. Някой от вас има ли впечатления за него, чувам доста добри отзиви за него, но не пречи да получа и още мнения. Благодаря ви предварително  :wink: