0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
 :balk_101:Много благодаря!
Няма по-важно нещо от това да се подкрепяме!
Защото заслужаваме да сме ЩАСТЛИВИ!
                                        :grouphug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Здравейте момичета,
искам да ви кажа, вече от позицията на майка осиновила дете и след това родила собствено - разлика в отношението и отглеждането на децата НЯМА. Всичките чувства около бремеността и раждането,.. не знам как точно да го кажа, .. гъделичкат женското ни его. Много бързо отминава, остават спомени, които също толкова бързо избледняват и някоя и друга снимка с корем. Голяма ми дъщеря дойде у дома като двумесечно бебе, в първия и втори месец от живота на малкото си момиченце си мислих - е ето само това съм пропуснала...
 С това искам да кажа,че всяка жена по някакъв начин, сама за себе си, открива знака, до кога да се бори със  забременяването и кога да поеме пътя на осиновяването. Желая успех и кураж на всички
*

    tara1

as ne iskah da imam deza no stanah na 30 i togava doide tova jelanie.sled niakolko opita/invitro sabremeniah no v na4aloto na 6m i dvata pati gi sagubvah beb4etata si.
bese ujasno.ne mi se iskase da opitvam otnovo i satova si osinovihme mom4enze-bese samo na 3 dni.
eto 4e stanah nai/posle mama i to mnogo stasliva.
snaia 4e da vsemes podobno resenie e trudno no as snaia 4e rajdaneto na dete ne moje da te napravi maika.
as dalgo vreme poglejdah sas savist kam goliam korem na bremena jena ne sa drugo mnogo mi se iskase da prijiveia tosi valnuvast moment rajdaneto detskia pla4 ..................e tova niama da stane.odavna tosi kopnej premina.
sega opraviam dokumenti sa vtoro osinoviavane.imam si mom4enze sega iskame da si osinovime momi4enze(eto oste edno pridimstvo na osinoviavaneto-moje da se isbere polat na deteto :lol:
mili momi4eta vajnoto e da si imate detenze ako ne stane s invitro-to edno osinoviavane ne e koi snae kolko po-rasli4no ot rajdaneto i pri osinoviavaneto ima 4akane kopnej valnenie a poniakoga prodaljava 4akaneto pove4e ot 9m.
*
 8O 8O 8O
Извинявай, че те питам, ама как успяхте да осиновите детенце на 3 дни! И при предишния законов режим, това беше трудно.
Ние също сме подали документи за осиновяване и ще ми бъде много полезно ако споделиш опита си.
Благодаря ти предварително
В очакване ....
*
Фусинка, момичето е в Германия. Може би там нещата са по-простички.
Ето тук е писала:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5081.60
 :hug2:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
аха!
Мерси Уайти, малко е жега и ми е паднала дамлата  :bighug:
В очакване ....
Здравейте момичета,
искам да ви кажа, вече от позицията на майка осиновила дете и след това родила собствено - разлика в отношението и отглеждането на децата НЯМА. Всичките чувства около бремеността и раждането,.. не знам как точно да го кажа, .. гъделичкат женското ни его. Много бързо отминава, остават спомени, които също толкова бързо избледняват и някоя и друга снимка с корем. Голяма ми дъщеря дойде у дома като двумесечно бебе, в първия и втори месец от живота на малкото си момиченце си мислих - е ето само това съм пропуснала...
 

Чудесно написано, благодаря!
Благодаря ти, Бени!







Искам да благодаря много на майките осиновили детенце, за това 4е свидетелстват така вълнуващо и искрено. А до Копринкова, ако наистина не си сигурна , не го прави, защото наистина да криеш  и да те е срам това ще при4ини страдание на теб и на детето ти.
 Баща ми и наполовина осиновено дете- баба ми не е могла да за4ене и е осиновила детето за4енато от дядо ми  при една извънбра4на връзка. По комунисти4еско време, в малък град- представяте си при4ините поради които баща ми не е бил запознат с историята си. В наве4ерито на сватбата на родителите ми един "добронамерен " съсед уведомява баща ми. Той никога не пожела да среще биологи4еската си майка, неговата майка до и след смъртта и, остана жената която го е отгледала, тя и мен отгледа като истинка май4ица и ве4е 23 години от смъртта и, още се пълнят със сълзи о4ите ми.
 Да тази оби4,която ни даде баба ми е мнооооооооооооого по-силна от тази, на много "родили" майки.
"Колкото до цветнокожи, смятам че расите не трябва да се месят. На никого няма да му бъде комфортно, убедена съм. Трябва да си пълен егоист за да принуждаваш дете от друга раса да живее и да израстне с теб." -
 Елена, знаеш ли 4е за подобно изказване (съжителство на "расите "и пр.) Le Pen бе осъден във Франция за расистки изявления :)?
Знам 4е засега законодателсвото в БГ не е на това ниво, пък и нямам абсолиутно никакво намерение да казвам на когото и да било какво да мисли или да говори; но заради добрия тон във форума, би ли могла да избягваш такива крайни изказвания (поне формално). Не знам дали модераторите са взели ве4е позиция по въпроса. Извинявам се 4е се отдале4авам от темата.