0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Инсеминация в "Майчин дом" София
« -: Септември 13, 2006, 16:50:24 pm »
Ходя при Д-р Коларов,предстой ми инсеминация другия месец.Каза ми
че трябва да я правя в Майчин дом.Някой ходил ли е там,знае ли нещо,
понеже той не ми каза нищо.Дори не ми каза кой ги прави.За първи път ще правя инсеминация.
Благодаря на всички!!!!!!!!!!!!!!! :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:
*
Re: Инсеминация в "Майчин дом" София
« Отговор #1 -: Септември 13, 2006, 17:02:58 pm »
Аз не бих препоръчала инсеминация там - добри са за операции, но не и за АРТ.
Успех!
*
Re: Инсеминация в "Майчин дом" София
« Отговор #2 -: Септември 13, 2006, 17:50:24 pm »
Благодаря ти много.Но аз какво мога да направя като д-ра ми казва ,
че точно там трябва да я правя.Какво да правя;.. :dogrun: :dogrun:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Инсеминация в "Майчин дом" София
« Отговор #3 -: Септември 13, 2006, 18:48:01 pm »
ами ако си имаш доверие на доктора, прави каквото ти казва и не му проверявай съветите в Интернет.
при теб се получава малко "хем сърби, хем боли".
от една страна - "какво мислите за тоя съвет", а от друга "ама какво да правя, като доктора така ме посъветва".
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Инсеминация в "Майчин дом" София
« Отговор #4 -: Септември 15, 2006, 15:24:17 pm »
аз не бих те посъветвала да правиш инсеминация там. След лапароскопията ми през ноември миналата година, се готвих и за инсеминации в същата болница, но дори лекарят, който ме оперира, каза, че не е сигурен в качеството на обработващия материал (можели да го разреждат???) нещо такова ми се върти в главата.
не знам някой тук от форума да е правил инсеминации в МД.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*

    tusana

Re: Инсеминация в "Майчин дом" София
« Отговор #5 -: Септември 16, 2006, 22:06:50 pm »
здравей, аз точно там в мд забременях с инсеминация при д-р коларов и благодарение на него сега съм една щастлива майка.успех!