0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
До всички, които са в момента в протокол
« -: Февруари 24, 2005, 16:21:33 pm »
Здравейте момичета,
пишете как върви при вас. До къде сте?
   Аз съм още 4-ти ден на Примолут и вече треска ме тресе.
   Нещо да знаете за меногона? Защо изчезна пак?
*
До всички, които са в момента в протокол
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2005, 09:39:50 am »
Здрасти Солей,
Аз съм няколко дни след трансфер и чакам ... ама нещо нямам големи очаквания този път.
За Меногона разбрах от Туто, че са му вдигнали цената, та може и затова да  го няма в някои аптеки. Мен ме стимулираха с Пурегон. Извадиха 5 овоцита, 3 се оплодиха. Този път поне не съм хиперстимулирана. Стискам палци на всички! До къде сте?
*
Желая ти успех
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2005, 13:03:36 pm »
Може пък да са били по-качествени яйцеклетките, нищо че са по-малко. Не се настройвай отрицателно.
    Каква ти е поддръжката?
    Аз предния път бях само на витамини, утрогестан, аспирин и прегнил по схема. Сега разбрах, че предписват и пролутон-депо, който е доста скъп.
    УСПЕХ!!!
*
До всички, които са в момента в протокол
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2005, 15:21:54 pm »
Здрасти ,
Пролутон ми биха еднократно 500 след трансфера, заедно с Прегнила .
Иначе съм на Прегнил през 4-5 дни (5000 IU), Утрогестан (3 x 2 на ден), Но Шпа (3 x 1 на ден), Матерна (1 на ден), Вит Е 200 (2 x 1 на ден), фолиева киселина 0,4 мг. на ден.
Отделно си пия и малко вит. C да се пазя от грипа.
А за Пролутона не знам колко е скъп - не ми поискаха пари за него. Аспирин не са ми предписали нито сега нито предишния път.
Стискам палци и на теб мила!  :balk_103:
*

    туто

Re: Желая ти успех
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2005, 18:16:20 pm »
Цитат на: solei
Може пък да са били по-качествени яйцеклетките, нищо че са по-малко. Не се настройвай отрицателно.
    Каква ти е поддръжката?
    Аз предния път бях само на витамини, утрогестан, аспирин и прегнил по схема. Сега разбрах, че предписват и пролутон-депо, който е доста скъп.
    УСПЕХ!!!


Здрасти солей!
Интересуваме на теб какво количество пролутон депо са ти предписали. На мен ми предписаха 3 ампули по 500мг и ми поискаха 90 лв. Питаха и кой д-р ме изпраща в аптеката(явно и % върви за съответния лекар).
Другото, което разбрах е, че пролутон депо не се внася официално, а чрез куфарна търговия. Продава се официално в Македония и Гърция и там цената е доста по-ниска.
*

    heaterbg

in vitro
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2005, 18:48:37 pm »
Здравейте мили момичета,

и на мен днес ми беше ебриотрансфера. Бях 9  дни  на стимулация с Пурегон по 150 единици дневно и Оргалутран за 4 дни. Извадиха 8 годни яйцеклетки, от които се оплодиха 4. Днес ми върнаха всичките 4 на фаза бластоцит, от които 3 били с отлично качество. И аз като вас ще чакам и ще си вземам лекарствата за подръжка. Моят протокол за подръжка е по-различен, защото в Якентро, Солун ползват други лекарства, които от болницата ми дадоха.

Стискам палци на всички!
*
До всички, които са в момента в протокол
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2005, 19:47:36 pm »
Момичета желая ви от сьрце кьсмет и ви стискам палци :) С вас сьм :wink: СИГНУС,кога ти беше трансфера,пропуснала сьм :? И моля те не ка3вай ,че нищо няма да стане тоя пьт.Имай надежда :!:  :!: Пожелавам ти да се и3ненадаш и да се па3иш...А3 лекувам вече 2 седмици кисти.Лекарят ка3ва ,че  е нормално обра3уването им в тоя случай,дори като ги видят на ултра 3вук,това говори 3а бременност :? но а3 си имах вече нормален М.Предлага ми да и3пол3вам при следващия опит 3амра3ените,но а3 искам да си почина месец,два...А и 3апочнах нова работа,която  е с вдигане на тежко и ме е страх.Болнични не смея да в3ема.Така си 3агубих старата работа.Трудно стана и тук.Бе3работицата ра3сте :twisted: СТИСКАМ ПАЛЦИ :!:  :!: УСПЕХ :!:
*

    heaterbg

ин витро
« Отговор #7 -: Март 01, 2005, 09:13:36 am »
Мила Перла,

Почини си спокойно и опитай със замразените ембриони. Все пак са живички и те чакат.

Благодаря ти за милите думи. След 2 седмици и аз ще споделя какво е станало. Ако резултатът е положителен, ще разкажа как работят в Солун много подробно. За сега мисля обаче просто да почакам.

Поздрави!
*
До всички, които са в момента в протокол
« Отговор #8 -: Март 01, 2005, 11:40:22 am »
Момичета,с вас съм и стискам палци. :balk_602:
Много,ама много радост след две седмици. :!:  :!:
*

    mar_go

martemi4ki
« Отговор #9 -: Март 01, 2005, 11:58:58 am »
Честита Баба МАрта и успех на всички в протокола! Аз имах късмет през март, пожелавам същото и на вас!
ПРолутон депо имах два пъти - втория път беше май на 15 ден при липса на менструация. Всъщност пролутона беше различното от предния протокол. Иначе си го купих от аптеката до 1- АГ Света София.
Дано да има мнооого щастливи постинги в най-сокоро време!
*
До всички, които са в момента в протокол
« Отговор #10 -: Март 01, 2005, 12:26:09 pm »
УСПЕХ на всички

Стискам ви палци

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
До всички, които са в момента в протокол
« Отговор #11 -: Март 01, 2005, 15:35:36 pm »
Здравейте и ЧБМ,
  За Тутто - и на мен са ми изписани 3 ампули Пролутон от 500. Още съм на примолут и не съм ги купувала, но разбрах че го няма по аптеките. Единствено при тази Диана от аптеката до !-ва АГ може да се намери.
    Успех на вички които "мътят"в момента и на всички на които им предстои.
Re: До всички, които са в момента в протокол
« Отговор #12 -: Март 03, 2005, 10:47:59 am »
Здравейте момичета,след 3 неуспешни опита инвитро и 4-ти сьс замразен ембрион,днес направих тест на 13 ден от трансфера,който е отрицателен,а цикъла ми закъснява днес е 29 ден.Последните 2 опита правих в Германия,всичко било наред,ембрионите били хубави,а не се получава.Аз имам отстранени и двете тръби.