0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ендокринолог д-р Здравко Каменов
« -: Юли 05, 2012, 13:27:27 pm »
Здравейте момичета.Преди около 2 седмици ходих на преглед при една ендокриноложка, която изобщо не се отнесе сериозно и още преди да съм направила каквито и да е изследвания ми каза, че според нея нищо ми нямало?! 8O Ще разкажа на кратко моята история: От миналата година ноември месец със съпруга ми правим опити за бебче и до сега за съжаление неуспешни.Изследвала съм LH, FSH, Prolactin и Progesteron и всички бяха в нормата.Миналата година декември месец изследвах TSH и беше 2.6, но не съм провеждала никакви лечения (защото уж беше в норма).Наскоро ровейки се в нета прочетох, че когато се цели забременяване трябвало да бъде от 1 до 1.5.И така след многократни прегледи при гонеколожката ми решихме, че от сепември месец ще започнем фоликулометрия и ще направим спермограма.Но лекарката ми каза,че е добре да проверим дали всичко с ЩЖ е ок.И в събота ще отида да си направя изследвания на хормоните на ЩЖ и искам да отида при някой добър ендокринолог за да ми ги разчете и съответно ако е необходимо да ми назначи нужното лечение.По форумите четох, че пишат добри неща за д-р Каменов  и ми се иска ако някоя от вас го е посещавала да ми каже дали е доволна?Съжалявам за дългия пост, но ми се искаше да обясня каква е причината, поради която търся мнения за този лекар!
Re: Ендокринолог д-р Здравко Каменов
« Отговор #1 -: Април 16, 2013, 09:21:54 am »
Здравей!
Как са нещата при теб? Виждам, че никой не е писал явно не се задържат много хора тук дано да е за хубаво.
Re: Ендокринолог д-р Здравко Каменов
« Отговор #2 -: Септември 30, 2015, 22:09:47 pm »
Здравейте,
Пиша на всички, които търсят добър и съвестен ендокринолог, който да им помогне.
Не ходете при проф. ЗДРАВКО КАМЕНОВ!!!!! Не ходете, моля ви! Този не е доктор, а бизнесмен. Отидох при него с голяма надежда, че ще ми помогне, но уви....Влязох в кабинета му в МЦ Лора, разказах си цялата история с най-големи подробности, казах всичките си притеснения, направо му се изповядох. След което последва пълно мълчание от негова страна, стремеше се да си попълни всичко в амбулаторния лист, даде ми набързо да се подпиша и мълчание. Зачудих се какво се случва, все пак бях при цял ПРОФЕСОР, очаквах диалог, обяснения, знание, информираност. Нищо такова! След като подписах амбулаторните листове, усетих, че ще ме прати да си ходя без да ми е казал абсолютно нищо и без дори да ме е прегледах на ехограф, което е първото нещо при проблем с щитовидната жлеза и започнах да му вадя думите с чингел и да го питам какво мисли за състоянието ми. Общо взето нищо не ми каза, малко общи приказки, които може да ми ги каже абсолютно всеки, който не е и лекар. Даде ми листче с телефонен номер, на който да съм звъннела, за да си запазя час за ехограф, погледнах учудена и попитах няма ли сега да ме прегледа на ехограф. Отсече "Не" без никакви обяснения. Разбрах, че съм се объркала жестоко като съм си мислела, че въпросния "лекар" Здравко Каменов ще ми помогне, благодарих му и напуснах кабинета. Прибрах се вкъщи и проверих телефонния номер, който той ми даде, за да си запазя час за ехография и познайте!!! Препратил ме е към медицински център "Камедика", на който именно същия Здравко Каменов е управител. Правете си сами изводите!
Бъдете здрави!
« Последна редакция: Октомври 01, 2015, 09:51:33 am от jam »
*
Re: Ендокринолог д-р Здравко Каменов
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2015, 08:21:49 am »
Моля, въздържайте се от обидни думи и квалификации!