0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Защо не стана?
« -: Октомври 09, 2014, 10:55:14 am »
Здравейте,
писах преди време, че правя опити за бебе чрез инсеминация в клиника Афродита. Това беше първият ми опит и от вчера разбрах, че не е успешен. Чувствам се смазана. Защо не стана? Знам, че шансът да забременея от първия път е малък. Докторът ми каза, че няма причина да се отчайвам, че това се случва. Беше много мил и внимателен, но... не е станало. Чувствам се виновна, а знам, че не трябва.
Няма да се откажа от мечтата си, но... Кога мога да започна с опитите отново? Може би вторият път ще ми е на късмет.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Защо не стана?
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2014, 13:49:29 pm »
нито сексът, нито методите за асистирана репродукция (инсеминация, инвитро) дават 100% успеваемост от един единствен опит.

нормално е и да не стане от първия път. избягвай да се чувстваш смазана след първата си инсеминация, тренирай си чувствата, чака те бебе!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Защо не стана?
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2014, 20:59:45 pm »
Здравейте,
писах преди време, че правя опити за бебе чрез инсеминация в клиника Афродита. Това беше първият ми опит и от вчера разбрах, че не е успешен. Чувствам се смазана. Защо не стана? Знам, че шансът да забременея от първия път е малък. Докторът ми каза, че няма причина да се отчайвам, че това се случва. Беше много мил и внимателен, но... не е станало. Чувствам се виновна, а знам, че не трябва.
Няма да се откажа от мечтата си, но... Кога мога да започна с опитите отново? Може би вторият път ще ми е на късмет.
Здравей, % успеваемост на инсеминациите е нисък. Не се разочаровай. Ще стане. Успех!