0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте на всички,които ще прочетат това...С годеника ми много искаме да си имаме едно малко сладко човече и сме започнали усилено да правим опити...от известно време забелязвам че бельото ми се зацапва с нещо розово,понякога леко кафиникаво...гърдите ми са напрегнати,но не както когато ми идва цикъла,а е по-различно...гади ми се често...страх ме е да си направя тест,защото се притеснявам да не е отрицателен...помагайте osi_1
*
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #1 -: Юни 17, 2014, 11:06:26 am »
едва ли са признаци на бременност.
теста е най-сигурния признак.
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #2 -: Юни 17, 2014, 12:13:28 pm »
Чела съм в интернет за признаци и много от тях съвпадат...кажете какви са най-ранните
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #3 -: Юни 17, 2014, 12:23:32 pm »
Искам някой да ми обясни какви първи признаци се поевяват,ако една жена е бременна..нетърпелива съм да разбера
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #4 -: Юни 17, 2014, 12:26:05 pm »
най-ранният и единствено достоверен признак е тестът за бременност - купува се от аптеката и струва 3 лв.

друг ранен признак е липсата на менструация.

останалото са глупости.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #5 -: Юни 17, 2014, 12:33:21 pm »
Ще си направя тест,то е сигурно...но не ме обвинявайте за въпросите,които задавам все пак никога несъм била бременна и не знам много неща
*
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #6 -: Юни 17, 2014, 12:38:55 pm »
iwkaaa,

Повечето от описаните симптоми по сайтове и където си щеш са отчетени след доказване на бременността. Т.е. преди това никой не им е обърнал внимание и реално не е същото.
Отделно няма симптом, който да е масово изразен признак на бременност - на някой им се подуват гърдите, на други хич, някои повръщат, други не.... няма дори превес на кой симптом е или не е нормален. Затова и момичетата тук ти казват, че няма смисъл да се оглеждаш за симптоми. Най-хубаво би било и искрено ти го пожелавам да получиш симптом и скоро след това да докажеш една успешна бременност с тест, но дали ще избереш да се надяваш евентуално напразно с подобни симптоми си е твое решение, аз не бих  :wink:
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #7 -: Юни 17, 2014, 12:45:27 pm »
Mousyt
  Искренно ти благодаря за отговора,който ми даде...но толкова много се надявам да съм бременна и обръщам внимание на всяка една промяна с тялото ми...ще изчакам още около 5 дни докато дойде деня,в който трябва да ми дойде и искренно се надявам това да не се случи и теста,който си направя да е положителен
 :oops: :00001754:
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #8 -: Юни 17, 2014, 12:51:29 pm »
Ивка, ето ти една тема, в която момичетата са споделяли най-ранните симптоми на бременност:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8168.0

Ето и още една за опити за забременяване:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50240.0
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #9 -: Юни 17, 2014, 13:08:40 pm »
Врабчо
Много ти благодаря...първият линк ми беше наистина от голяма полза...вече 99% съм сигурна,че съм бременна  :wink:
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #10 -: Юни 21, 2014, 12:53:16 pm »
 :bfn: :wine: osi_5Здравейте на всички момичета...искам да споделя с вас,че днес сутринта си направих тест за бременност и е положителен...много съм щастлива и благодаря на всички за съветите...хубав ден ви желая
*
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #11 -: Юни 21, 2014, 13:04:51 pm »
Страхотно, iwkaaa, честито! :D Желая ти лека и спокойна бременност!  :D

Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #12 -: Юни 21, 2014, 16:36:57 pm »
Честито iwkaa.  :balk_46:  лека бременност и здраво бебче накрая   :goodluck:  preggo

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #13 -: Юни 22, 2014, 11:11:55 am »
Благодаря ви...това е най-голямото щастие за мен...просто вярвайте и всичко се получава  :wink:
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #14 -: Юни 22, 2014, 11:31:55 am »
  Честото и от мен. Лека бременост и успех на всички ни.
Re: Това признаци на бременност ли са
« Отговор #15 -: Юни 22, 2014, 12:29:00 pm »
Успех и от мен...  :wink: