0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: "Събирам прегръдки за Ели!"
« Отговор #40 -: Февруари 17, 2014, 20:35:43 pm »
Късмет и много, много щастие ти желая!
Re: "Събирам прегръдки за Ели!"
« Отговор #41 -: Март 06, 2014, 14:26:45 pm »
Ето ме и тук с новини - ще си имам малка госпожица. :D И на момченце щях да се радвам пак толкова  :D Чувствам се добре, само днес на изследванията, левкоцитите ми излезнаха 12,86 при норма 10 и се чудя колко е нормално да са завишени при бременност. Моля компетентните да се изкажат, че се фиксирам в мисълта за инфекция...
Re: "Събирам прегръдки за Ели!"
« Отговор #42 -: Март 06, 2014, 14:32:53 pm »
На мен ми казаха, че не е необичайно да се повишат при бременност и без наличие на инфекция, но уточнявам, че моите клоняха към горна граница, без да я надвишават. Сигурно знаеш, че след серклаж е необходимо често да се прави микробиологично изследване на вагинален секрет. Колко често - лекарят би трябвало да ти каже. Някои правят веднъж месечно, други дори по-често /през две седмици/. Ти направи ли вече и обсъждали ли сте този въпрос с лекаря, правил серклажа или друг гинеколог, който те следи?
*
Re: "Събирам прегръдки за Ели!"
« Отговор #43 -: Март 06, 2014, 14:33:25 pm »
elliee, слънце, много се радвам за теб  :hug2:
"Звучиш" добре!
Честита розова новина! Всичко ще е наред  :D

За изследванията се надявам Мели да се включи.
*
Re: "Събирам прегръдки за Ели!"
« Отговор #44 -: Март 06, 2014, 14:37:34 pm »
Радвам се, че се обади, Ели  :D
Дано нямаш повече притеснения от тук нататък ...

Re: "Събирам прегръдки за Ели!"
« Отговор #45 -: Март 06, 2014, 15:19:09 pm »
Ами днес бях при лекарката, тя знае кога е била последната микробиология, но реши, че сега няма да взема секрет. Другата седмица съм при другия доктор, който прави серклажа. Ще видим той какво ще каже...
Re: "Събирам прегръдки за Ели!"
« Отговор #46 -: Март 06, 2014, 16:00:45 pm »
Спокойно, щом те проследяват и двамата доктори няма как да пропуснете нещо. Просто обсъди и с другия лекар повишените левкоцити и кога да направиш следващата микробиология. Разбира се, че човек не трябва да се вторачва във всичко и да се притеснява излишно и какво по-хубаво от това поредното изследване да донесе успокоение! Всичко ще бъде наред. Ние продължаваме да сме с теб!