0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Медийна изцепка по повод инвитрото (ред.мод.)
« Отговор #20 -: Април 05, 2014, 23:40:26 pm »
Хм, права съм била да го харесвам като човек, нищо, че политическия уклон не е много правилен :D Чест му прави, че се е извинил заради медиите и е пратил стенограмите. Много приятно впечатление прави това.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Медийна изцепка по повод инвитрото (ред.мод.)
« Отговор #21 -: Април 06, 2014, 10:56:43 am »
Аз в тази частична стенограма не виждам никъде негова реплика свързана с инвитрото.


  
Re: Медийна изцепка по повод инвитрото (ред.мод.)
« Отговор #22 -: Април 06, 2014, 11:03:44 am »
Аз в тази частична стенограма не виждам никъде негова реплика свързана с инвитрото.

"По отношение на бежанците, в Близкия  Изток текат тежки процеси. В Турция в момента има около милион бежанци, които не са само от Сирия, те идват и от други части на света. Когато влязат тук, още 50 хиляди са напълно достатъчни, за да остане проблемът с ин витрото на заден план. Разбирате ли това нещо? България ще бъде изключително затруднена да се справи с такъв процес, да не кажа, че направо ще бъде катастрофално."
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Медийна изцепка по повод инвитрото (ред.мод.)
« Отговор #23 -: Април 06, 2014, 11:04:41 am »
Даам, много тъпо се чувствам, че го публикувах това. Май на журналисти не може да се вярва, че въобще слушат това, което ни предават. 


  
*
Re: Медийна изцепка по повод инвитрото (ред.мод.)
« Отговор #24 -: Април 06, 2014, 12:44:01 pm »
Боби, не е нужно да се чувстваш тъпо, така е представено от медиите извъртяно. Твоето е нормална реакция.
« Последна редакция: Април 06, 2014, 12:45:37 pm от cygnus »