0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« -: Февруари 11, 2012, 13:40:14 pm »
Здравейте !

След няколко дни ще ходим в клиниката с мъжа ми за консултация за подаване на документи за ИКСИ в клиника "РепроБиоМед".Избрали сме доктор Георги Николов.Сайта на клиниката е www.reprobiomed.eu .Моля ако някой е правил процедура там да сподели впечатления.Аз си писах с тях по емайла и съм много доволна от подробния и изчерпателен отговор, който получих на въпросите си.Бях записала преди 10 дни там час на мъжа ми и впечатленията му са били, че е било пълно с хора, а служителите са били много любезни.
 

Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2012, 17:37:05 pm »
Здравейте !

След няколко дни ще ходим в клиниката с мъжа ми за консултация за подаване на документи за ИКСИ в клиника "РепроБиоМед".Избрали сме доктор Георги Николов.Сайта на клиниката е www.reprobiomed.eu .Моля ако някой е правил процедура там да сподели впечатления.Аз си писах с тях по емайла и съм много доволна от подробния и изчерпателен отговор, който получих на въпросите си.Бях записала преди 10 дни там час на мъжа ми и впечатленията му са били, че е било пълно с хора, а служителите са били много любезни.
По програмата  "Достъпно ин витро" ли ще бъдете включени.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2012, 18:25:36 pm »
Аз имам 2 опита там- неуспешни. По- мой съвет въобще не си губете времето и парите там - имат много ниска успеваемост. След тях разбрах, че и без програмата им "достъпно инвитро" то толкова си излиза и то в клиника с 2-3 пъти по-висока успеваемост.
Успех.
Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2012, 18:46:00 pm »
По фонда мислим да кандидатстваме.
 

Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2012, 18:55:20 pm »
На мен д-р Николов ми каза ,че не реагирам добре на стимулации и да се откажа .
Там беше първия ми опит.
Е , благодарение на този сайт не се отказах и вече съм 24 г.с и чакам моето бебе, ноооо в друга клиника .

Успех каквото и да решиш .
*
Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2012, 18:20:28 pm »
Аз пък съм доволна от "Репробиомед" и в частност от д-р Николов. Факт е, че само там успях да забременея и то два пъти. Факт е, обаче и това, че едната бременност беше извънматочна и за това вероятно имат вина и те, предвид злощастната ми първа цветна снимка. След това обиколих почти всички останали клиники. Всяка една от тях има и плюсове, и минуси. Моят съвет е да посетиш клиниката, да направиш консултация, да поговориш с лекаря. Ако не си сигурна, че това е твоят лекар, отиди в друга клиника. А даже най-добре, ако имаш време и възможност, посети няколко клиники и лекари и избери най-добрия за вас вариант. Успех ви желая!

Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2012, 19:35:30 pm »
Всичко започна с едно писмо.Писах им по пощата, получих изключително подробен отговорна всичките си въпроси.Точно това ми хареса, доктора беше отделил доста време, за да отговори на всичките ми въпроси.Решихме да си запишем час при него, отидохме в Петък ( 17-ти Февруари) и си подадохме документите.Доктора беше много любезен с нас, обясни ни много подробно всичко и така.Днес мъжа ми подаде документите.Сега ще чакаме да ни одобрят и да си получим заповедта.В клиниката беше пълно със снимки на деца.Имаше доста снимки на близнаци и над 10 снимки на тризнаци.Впечатлихме се от това.Наистина да се родят тризнаци е много рядък случай.
 

*
Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2012, 18:53:32 pm »
Желая ви успех! Първата крачка сте я направили вече! :goodluck:

*
Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #8 -: Февруари 24, 2012, 23:33:52 pm »
Имай предвид, че ще минат от 6 до 8 месеца преди да ви връчат заповедта от ФАР.
Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2012, 08:02:57 am »
Знам, ама като гледам как дръпнаха с номерата, може и по-рано да ни дойде реда.По мой сметки през Февруари, който още е свършил (има още 2-3 дни другата седмица) са се обадили на около 1000 човека, а до нашия номер има още 3362 номера (смятано от последни данни, обаждане има № 11900).
 

Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #10 -: Април 19, 2013, 20:47:53 pm »
Нека се отчета:

Процедурата мина добре, беше по къс протокол чрез ИКСИ с Елонва, Оргалутран и Овитрел.В момента чакаме резултата,  пункцията беше на 11.04.2013 г., а трансфера на 2 прекрасни ембриончета беше на 16.04.2013 г.
 

*
Re: Ин витро/ИКСИ в "РепроБиоМед" - гр.София
« Отговор #11 -: Април 20, 2013, 08:39:20 am »
Стискам ти силно палци! Дано се похвалиш с двоен резултата съвсем скоро!