0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на mari_p :)
« -: Март 20, 2013, 18:56:46 pm »
Здравейте милички,
много се радвам,че съм сред вас :)
С моя съпруг правим опити за бебче. Започнахме по-сериозно към края на есента на 2012 година.Тъй като имам нередовен цикъл,моята докторка ми препоръча да пия противозачатъчни 4-5 месеца.Спрях ги Февруари.Много се надявам нещата да се получат :)

Ще се радвам да хвърляте по-едно оченце на графиката ми :)

Поздрави на всички :)
*
Re: Графиката на mari_p :)
« Отговор #1 -: Март 21, 2013, 11:29:44 am »
 :welcome3:  мили4ка ,пожелавам   ти  много  скоро  да видиш две  хубави 4ерти4ки!!! :goodluck: :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на mari_p :)
« Отговор #2 -: Март 22, 2013, 07:28:29 am »
 :bighug: много благодаря!
Момичета,моля ви погледнете графиката ми....и си кажете мнението.
Милото ми тези дни беше болен,и успяхме да използваме дните с най-ниска темепература.Тя от днес започна да се покачва...и аз се притеснявам,че последните 2 дни сме изпуснали момента  :(
Възможно ли е въпреки това,според Т при сърчицата и ЦС...,все пак да се е получило :?
*
Re: Графиката на mari_p :)
« Отговор #3 -: Март 22, 2013, 12:26:55 pm »
 :welcome_1:Добре дошла и от мен и ти пожелавам съвсем скоро да дойде и вашата радост :bori_022:Какво имаш в предвид под "нередовен цикъл",при мен примерно беше от 30 до 42 дни и ЦС и температурата ми бяха показателите.Относно ЦС това което аз знам и при мен беше така е,че ако днес имаш обилна ,прозрачна и разтеглива ЦС,а утре ти е "сухо" така да се каже,то "сухия" ден ти е О.Стискам палци да сте уцелили момента,а ако не-следващия път.Знам,че обикновено след спиране на противозачатъчни ставали по-лесно нещата.Успех :crossfingers:




Re: Графиката на mari_p :)
« Отговор #4 -: Март 22, 2013, 18:13:01 pm »
 :welcome_1: :welcome_1: :welcome_1:  Добре дошла и от мен.Честно казано не съм много компетентна по графиките но си мисля че ову е била 13-14 ден но не съм много сигурна нека и другите момичета се включат и кажат.Пожелавам ти в най скоро време да видиш така мечтаните две чертички и да се прехвърлиш в темите за бременни :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на mari_p :)
« Отговор #5 -: Март 22, 2013, 19:11:33 pm »
Благодаря ви момичета  :bighug:

fanny миличка,моят цикъл преди да пия противозачатъчните беше на 35-40 дни,някой път дори на повечко :( Сега ще видим как ще е ,дано ако не сме хванали момента...,то поне М да ми дойде навреме  :)

поздрави  :bighug:
*
Re: Графиката на mari_p :)
« Отговор #6 -: Март 22, 2013, 19:30:58 pm »
По принцип ако няма друг проблем,а от сърце ти пожелавам да няма,това,че цикъла ти е по-дълъг не е страшно,просто овулацията ще ти е по-късно.Аз забременях с овулация около 23ти ден,тоест цикъла ми е щял да бъде около 37-38 дни в онзи месец,така,че правете любов колкото и когато ви се иска и бебчо ще дойде :bighug: :goodluck:




Re: Графиката на mari_p :)
« Отговор #7 -: Март 22, 2013, 21:03:45 pm »
Много ти благодаря миличка  :bighug:
От подобни думи имах нужда....,така човек се нагласява само позитивно :)
И аз от сърце желая на всички , които искат бебче.в най-скоро време да се случи  :bighug: