0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета, извинявам се ако има такава тема,но искам да попитам- след два + теста за бременност, днес, след седмица закъснение ходих на преглед, на който не се видя абсолютно нищо. Лекарят каза "може да приемем,че е твърде рано още". В събота отново ще ходя на преглед. Рано ли е наистина или е възможно тестовете да грешат? Мисля утре да си направя кръвен тест, въпреки,че при прегледа не споменахме за такъв.
Благодаря Ви предварително и хубав ден.
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #1 -: Май 21, 2014, 16:53:18 pm »
Здравей,
Аз отидох за пръв път на преглед след повече от 10 дни от закъснението на цикъла - именно с цел да се види вече плодното сакче. В зависимост от овулацията ти /ако е по-късна/ може да е рано да се види на този етап. Другото е, че все пак имаш 2 положителни теста, което потвърждава бременност, но все пак си пусни и кръвен и следи за болки, кървене, да не би случайно да е извъматочна и т.н. /дано всичко е наред/.
Стискам палци и да се похвалиш скоро с хубаво сакче, а после и с бебе  :D
*
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #2 -: Май 21, 2014, 17:03:51 pm »
mimcheto_85, с вагинален УЗ ли те прегледа лекарят? Освен написаното от bonbolini, може да не е много добър апаратът, на който са те гледали.
Точен отговор ще ти даде кръвен тест за бременност, като е добре след 2 дни да се повтори, за да се види дали ЧХГ се удвоява правилно.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=542:----hcg&catid=173:---sp-906&Itemid=165&
Желая ти положителен резултат!  :)

Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #3 -: Май 21, 2014, 20:15:35 pm »
Благодаря момичета. marsi, да с вагинален УЗ ме гледа, доста обстойно,ама... :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #4 -: Юни 06, 2014, 16:17:56 pm »
Здравейте момичета,аз пак имам въпрос.Вече се видя сакче и ембрион с пулс, но от време на време имам кръв по тоалетната хартия.В сряда бях на преглед, не се видя отлепяне на сака.Лекото лървене спря за един ден и днес пак имам от време на време.Лекарят не можа да каже от какво.Аз си мисля, може ли да е от шийката, тъй като началото на март месец ми правиха ЛИЙП и сега нещо да кърви от време на време?! Благодаря предварително и хубав ден!
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #5 -: Юни 06, 2014, 17:59:39 pm »
Здравейте момичета! Извинявам се за "нахлуването" в темата ви, но имам един много спешен въпрос.
Днес ми е 9 ден от трансфер след ИКСИ на 3 ден, имам Прегнил през 6 дни,утрогестан3*2 ваг,3*1 орално. Усещам гърдите си много едри и болезнени в основата,както и днес имах едно такова замайване,като при ниско кръвно. Мислите ли ,че мможе да съм бременна, или това са отражения от лекарствата. Много ще съм благодарна , ако някоя от вас ми отговори!! Спокойно бременеене на успелите от бен!! :balk_602:
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #6 -: Юни 07, 2014, 00:17:47 am »
Здравейте и от мен! :hello2:
mimcheto_85.....съветвам те да си пуснеш ЧХГ отново за да провериш как се движат нещата,ако трябва консултирай се и с друг лекар!.Дано не е нещо сериозно като при мен миналия месец,след няколко дневно зацапване, по съвет на Докито си пуснах кръвен пак и се оказа,че ЧХГто е намаляло,на следващия ден прокървих и всичко свърши.Стиииискам ти палци при теб всичко да е наред и щастието ти да е безкрайно от тук нататък...но не оставяй нещата така докато не получиш отговор на въпросите ти от специалист!Желая ти здраво бебче.... :heartbeat:
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #7 -: Юни 07, 2014, 00:23:14 am »
Kremenka....стискаме ти палци... :goodluck:
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #8 -: Юни 07, 2014, 07:50:04 am »
Kremenka....стискаме ти палци... :goodluck:

Благодаря,мила! Успех и на теб. :)
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #9 -: Юли 01, 2014, 11:19:21 am »
Здравейте момичета имам въпросче и аз като всяка.Правим опити отдавна,цикъла ми закъснява с 1 ден.необичайното е че по принцип седмица преди цикъл имам много болезнени гърди.този път ги нямам.предната ми менструация беше много оскъдна само 3 дни без съсиреци и много бледо розова без болки в гърдите или корема.а това ме навява на мисълта че не е било точно цикъл тъй като винаги   гърдите ме болят поне седмица по рано а 1вият ден от цикъла ми е немога да мръдна от леглото.от 2 седмици насам мога да спинкам по цял ден а аз не съм от поспаливите.сутрин не понасям кафето си и се будя с гадене което продължава до обяд.без повръщане.чувствам лицето си ръцете и краката сякаш съм надута а не изглеждам такава.постояно съм жадна пия поне 2литра вода на ден и ходя да пишкам почти през час.какво мислите дали може да има бременност.четох толкова много и нз какво да   мисля тъй като е  само ден закъснението не е с типичните МПС.
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #10 -: Юли 01, 2014, 12:09:59 pm »
ПУсни тестче бубе и ти стискаме палци.. :crossfingers:
Ако пък се съмняваш,че е и от миналия месец,ще отчете 100% :D
*
Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #11 -: Юли 01, 2014, 12:23:37 pm »
bubenceto_91, категоричен отговор на въпроса ще ти даде кръвен тест за бременност. Може да се направи по всяко време на деня, без значение дали си приемала храна, срещу 18-20лв. във всяка лаборатория. Макар че, както казва и Gerita, ако е цветна бременност от миналия месец, и уринен ще отчете със сигурност. При евентуален отрицателен резултат, трябва да се търси причината за тази аномалия в цикъла чрез преглед при специалист и изследвания.
Направи тест и чакаме резултата, дано да е положителен  :)!
« Последна редакция: Юли 01, 2014, 12:36:41 pm от marsi »

Re: Въпрос за определяне на ранна бременност
« Отговор #12 -: Юли 01, 2014, 14:30:03 pm »
благодаря ви момичета ще пиша при първата новина.:)  :P