0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #200 -: Декември 03, 2012, 08:20:32 am »
juliana83 ,Пожелавам ти от сърце първата инсеминация да е успешна .Стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:и очаквам прекрасен резултат от теб
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #201 -: Декември 04, 2012, 09:50:26 am »
juliana83  силно съм стиснала палчетата и няма да ги пусна докато не ни кажеш след 10-тина дни положителния резултат :bfp: :goodluck: Много успех мила!Пожелавам ти за коледа да имате страхотен подарък по елхата  :bfp: :crossfingers: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #202 -: Декември 04, 2012, 16:49:13 pm »
juliana83  силно съм стиснала палчетата и няма да ги пусна докато не ни кажеш след 10-тина дни положителния резултат :bfp: :goodluck: Много успех мила!Пожелавам ти за коледа да имате страхотен подарък по елхата  :bfp: :crossfingers: :bighug:
Благодаря ти слънчице и дано при теб всичко се нареди и не го мисли толкова проблема, защото колкото повече го мислиш, толкова по-голям ти изглежда той. Гушкам те и подкрепям с цялото си същество!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #203 -: Декември 04, 2012, 18:45:34 pm »
Силно стиснати палци и от мен!  :crossfingers: :goodluck: :bighug:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #204 -: Декември 23, 2012, 11:18:36 am »
Е за съжаление първата Инсе е неуспешна, този месец ще пробваме да се случи по естествен път, защото Ову-то се пада на 30 или 31 Декември, ще си пожелая на Коледа и дано се получи, нали стават чудеса, ако ли не януари пак в клиниката......
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #205 -: Февруари 15, 2013, 21:17:26 pm »
За съжаление и втората е неуспешна  :balk_144: :balk_145:
Но от няколко дни се чувствам много зле, отпаднала, изморена..... онази вечер повръщах няколко пъти и още не мога да се оправя, нищо не ми се яде и все ми е лошо, това е някакъв вирус и е много гаден. Сега ще чакам и вещицата за да бъде гадостта пълна.

П.С.boncheva много се радвам за теб и се радвам че макар и с много малка част съм се докоснала до твоята радост(спомням си колко беше притеснена за първият си преглед и когато д-р-ката се беше забавила с обаждането и т.н.). Радост която в скоро време ще има и slanceto87(която също много се е притеснила, но и тя ще ни зарадва още от първия опит) , и pleyada, и MARGARITA19711 и няма да изреждам повече, че ще да е много дълъг списък. :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #206 -: Февруари 15, 2013, 21:27:38 pm »
 juliana83, благодаря ти миличка, само не мога да разбера след като не ти е дошла онази защо си така отчаяна???
ТЯ НЯМА ДА ДОЙДЕ  :D
мисли позитивно!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #207 -: Февруари 16, 2013, 09:05:26 am »
Изпращам ти много  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Дано скоро всичко при теб приключи с  :bfp:
Ще минавам през вашите темички, дано ви донеса много късмет  :bighug: :goodluck:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #208 -: Февруари 16, 2013, 10:49:48 am »
juliana83 съжелявам  :(
Желая ти успех в този цикъл  :D , всяко зло за добро  :wink:!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #209 -: Февруари 21, 2013, 12:51:09 pm »
Започнах стимулация за трета Инсеминация.
Вчера като влязох при лекарката, тя така ме погледна, по физиономията ми разбра защо пак съм там.... а на мен това ми трябваше, около 10мин не можа да ме успокои за да ме прегледа :bighug: прегръщам я за което.
Този месец ще ми е малко по агресивна стимулацията, ще пия Клостил-а по 3 пъти на ден и инжекциите са ми нови (но не можах точно да разбере каква е разликата от старите)Новите са Менопур, разбрах само че се изписват при Ин витро процедури. Надявам се този път да докараме фоликулите до повече от един.
Стискам си палци на мен и на всички бебеправещи   :goodluck: :goodluck: :goodluck: