0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър гинеколог ВИДИН
« -: Ноември 16, 2012, 17:44:31 pm »
Откриха ми ендометриоза, която ще трябва да оперирам. Четох доста и се спрях на лапароскопска операция - щадяща е, възстановяването е бързо и т.н. Във Видин гинеколозите обаче не са и чули за микрохирургия ...  :( Моля да ме насочите към добър гинеколог в района. Не мога да си позволя Софийска клиника  :oops:
Re: Добър гинеколог ВИДИН
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2012, 18:33:05 pm »
Горещо ви препоръчвам д-р Цветков от Лом. От доста време се борех с ендометриоза, къде ли не ходих, какво ли не чух, какво ли не направих ... до преди 3 месеца! Една моя приятелка отчаяна от Видинските гинеколози случайно го беше открила и и беше решил проблема на 100 %. Препоръча ми го и аз въпреки че бях скептично настроена реших да рискувам - все пак Лом не е Лондон   :D . Останах удивена от болницата като начало - истинско бижу. Намерих доктора - висок мълчалив тип с прическа на скинар. Истината е че силно се притесних, но ... бях вече там. Оказа се много мил човек, с прекрасно чувство за хумор. Прегледа ме, запозна се с папката документи и ми препоръча лапароскопско отстраняване на огнищата. Два дни по късно бях оперирана от него и още един дребничък доктор който пък не спираше да говори. До вечерта бях станала и даже вечерях супичка. На следващия ден си тръгнах в отлично състояние. Ходих месец по-късно на контрола - от ендометриозата ни следа. Два месеца по-късно - същото. Радвам се че го намерих!Съветвам те да се свържеш с него - ще останеш доволна.
P.S. Телефонът му е този - 0886449666. Вдига по всяко време  :D