0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #20 -: Октомври 17, 2008, 10:46:07 am »
 :(

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #21 -: Октомври 17, 2008, 16:43:17 pm »
 :bighug:
съжелявам мила но гледаи на пред,не губи кураж
*
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #22 -: Ноември 29, 2008, 19:48:52 pm »
Ели,прегнил има в аптеката срещу АГ(мисля че се казва Калина) във Варна 500мг струва 23 лв и стотинки
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2008, 21:29:46 pm »
sasuna, прочети темата! Тя е от 11,10,2008,
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #24 -: Септември 20, 2012, 10:03:11 am »
Виждам че скоро никой не е писал по тамата, но се надявам някой да сподели ако му се е случило същото като на мен. На 6.09.2012 ми беше ембриотрансфера, върнаха ми 2 ембриона. На 19 трябваше да отида на кръвен тест,  но в неделя ( 16-ти) ми се появи кафяво петно. В понеделник и вторник нямаше нищо, в сряда бях на тест и показа положителен, но още преди обед започна силно кървене ту кафяво ту тъмно червено. Днес е четвъртък и течението е по слабо и кафяво. Мисля да изчакам до обяд и пак да звънна на лекаря, защото иначе ме извикаха чак другата седмица (на 26-ти) за да повторим теста. Много се притеснявам, дали това не е загуба на ембрионите.
:)
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #25 -: Септември 20, 2012, 12:05:56 pm »
Здравей presiosa85, моят съвет е да се обадиш на доктора си и да го уведомиш за кървенето незабавно, тъй като в такива случаи обикновено спират фраксипарин или клексан, ако имаш изписани такива. Другото, което мога да те посъветвам е да повториш кръвния тест 48 часа след като си го пускала за да видиш дали ЧХГто се удвоява. Кървенето и зацапването са често срещани след ин витро процедури и има много бременности, които са продължили безпроблемно след тях, но определено е добре да споделиш с доктора си какво се случва. Успех :bighug:
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #26 -: Септември 21, 2012, 10:34:55 am »
Съветвам те ВЕДНАГА да се обадиш на доктора,никое кървене не е "нормално" или "безобидно"...дано всичко е наред
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #27 -: Септември 21, 2012, 10:53:39 am »
Обади се веднага на доктора си!
Re: кървене след положителен тест от инвитро...6 г.с.
« Отговор #28 -: Септември 22, 2012, 09:16:34 am »
Здравейте отново. Вчера отново бяхме в клиниката заради това кървене, но не ме прегледаха, само ми взеха кръв. Отново е положителен теста, сестрата каза, че стойностите леко са паднали, но все още са много високи и в понеделник пак ме викат за кръв и преглед. Аз не съм в България където съм чела за жени с инвитро единственото сходно лекарство което взимам е утрогестан. Казаха да продължавам с лекарствата до понеделник, после ще видим. Много ви благодаря за бързите отговори, толкова съм уплашена че само чакам да прочета нещо положително и се хващам като удавник за сламка.
:)