0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Фетална морфология
« -: Юни 19, 2012, 11:56:05 am »
Здравейте,мили мами

Извинявам се ако вече има такава тема с такъв въпрос,но съм много притеснена,
и бих искала да се допитам до майки минали през този път,или майки които наистина са наясно с въпроса ми ...  


Бях на фетална морфология в 22ра седмица съм
детето е в отлично здраве и състояние
Но личното ми АГ, видя маааалко отклонение в разтежа на едното краче на бебчо
на феталната излиза FL-32,9mm .. . И че е малко дребен
Според него няма страшно ,каза ми че съм мъничка 155 съм висока и е нормално да не е много голям и беб4о  и че ще навакса ще дорасне и всичко ще е наред,но аз съм много уплашена  и силно притеснена,направо се обринах от страх . Доктора ми предписа аспирин протект и пренатал да ги пия до 35та седмица и каза че би трябвало крачето да дорасте още другия месец и че няма страшно,но въпреки това съм силно уплашена и сълзите ми не спират .

Искам да ви помоля, по компетентни или минали по този път майки да споделят има ли за какво да се тревожа и нормално ли е това,ако сте минали по този то всичо дошло ли си е на място  след това. . .  :?  
Прекрасно е да си майка. Прекрасна болка, прекрасна радост. Прекрасен дълг. Да си майка е смисълът на всичко. Защото нищо друго няма смисъл, губи смисъл, ако го няма него – великото творение на природата и любовта – нашето дете, нашата рожба, нашето малко слънчице. Да си майка е не само прекрасно. Да си майка е велико! Да си майка е свято! ♥