0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

дарение на дрехи
« -: Септември 20, 2010, 18:42:31 pm »
Здравейте, момичета!

Имам навика да правя почистване на гардероба си всяка есен.
Пропуснах миналата, защото малкото ми момиченце беше ангажирало цялото ми внимание :). Сега като се захванах равносметката беше, че имам купища дрехи които вече не ми стават :(,"събират прах", а в същото време са хубави и запазени. Не ми се ще да ги свалям до кофите. Попаднах на една тема тук от 2009 г.www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=39117.0, в която става въпрос за акция за детски дом в гр. Роман, в който има  тинейджъри.
Там се споменава, че тази акция се провежда всяка година, но не открих нищо за тази .... Та се чудя дали все още има такова нещо...

Поздрави на всички.
*
Re: дарение на дрехи
« Отговор #1 -: Септември 20, 2010, 21:44:02 pm »
Можеш да ги пакетираш и изпратиш в дома, ето адреса:

гр. Роман - 3130
обл. Враца
ул. "Христо Ботев" 60
ДДЛРГ "Н.Й. Вапцаров"
г-жа Ивет Симеонова

 :)
Re: дарение на дрехи
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2010, 13:22:31 pm »
А дали може да се изпратят без бележка за химическо? Всички дрешки, които имам, но няма да нося повече си седят в един чувал изпрани, но ми е жал да ги оставя на кофата... Проблемът е, че май на повечето места приемат само дрехи, които са дадени на химически чистене, което си е доста скъпо начинание.

Ако ще ги приемат така, изпрани и сгънати, ще се радвам много да им ги изпратя.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: дарение на дрехи
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2010, 13:31:06 pm »
Приемат. След като получат дрехите те на място допълнително ги изпират. Няма да има проблем.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: дарение на дрехи
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2010, 14:49:00 pm »
Зравейте, има ли необходимост де съ свържем предварително с директорката и да кажем, че пращаме дрехи или директно да пращаме?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: дарение на дрехи
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2011, 13:01:49 pm »
Здравейте!

Темата е малко стара но за да не пускам нова ще питам тук:

Имам дрешки,които вече са малки на моите момичета,а някой от тях изобщо не са обличани и искам да ги даря на дечицата от дома във Роман.
Питането ми е свързано с това,че дрешките са за възраст около година и дали има толкова мънички деца там за да могат да се използват все пак. :)

Re: дарение на дрехи
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2011, 11:35:31 am »
Тук има и телефон, звънни на директорката и питай дали имат толкова малки дечица http://bg-bg.facebook.com/pages/%D0%94%D0%94%D0%9B%D0%A0%D0%93-%D0%9D%D0%99%D0%92%D0%B0%D0%BF%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%B3%D1%80-%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD/147169075336419?sk=info

Здраве на момичетата ти! Хубаво си се сетила да пратиш ненужните дрешки на децата в Роман.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: дарение на дрехи
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2011, 11:37:37 am »
в Роман няма бебета. там има по-големи деца.
по принцип, децата от 0 до 3 години са в отделни домове.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: дарение на дрехи
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2011, 12:14:51 pm »
В Роман децата са от 6-7г., категорично няма да им свършат работа бебешки дрешки. Не съм запозната в детайли, но има доста домове за бебета в София и околността, провери там дали искат :)
Отделно се появяват различни обави на нуждаещи се, следи това. Има хора с близнаци и тризнаци, които с радост биха приели дрешките :)
Re: дарение на дрехи
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2011, 13:35:44 pm »
Благодаря на всички за информацията и насоките,ще се поинтересувам още днес. :)
Цигу,Благодаря! :)