0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте на всички,
извинявам се че създавам тема,която вече е коментирана, но............
преглеждайки коментарите, съм отчаяна.Моля насочете към специалист от Варна,
не познавам града от скоро съм тук и нямам никаква ориентация.
Предварително благодаря на всички.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте на всички,
извинявам се че създавам тема,която вече е коментирана, но............
преглеждайки коментарите, съм отчаяна.Моля насочете към специалист от Варна,
не познавам града от скоро съм тук и нямам никаква ориентация.
Предварително благодаря на всички.

Гинеколог зависи за какво искаш да ти се препоръча, ако е за бебеправене и въобще инвитро, АГ Варна и специалистите там на 7 етаж е клиниката, за Варна са сред най-добрите. Иначе гинеколози има колкото си щеш, някои са доволни от едни др от други, но има голям избор. Не така стои въпроса с ендокринолозите, има също няколко, нооо аз лично съм се спряла на д-р Катя Тодорова СФ която периодично посещава и една клиника в Плевен КИРМ, където консултира и там.
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 22:07:45 pm от krasavicata »


Благодаря за коментара ти, честно да ти кажа
ми трябва повече ендокриниолог  :).Ще се поровя в нета
за да намеря координати за тази ендокриниоложка,на
която си се спряла :).
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Благодаря за коментара ти, честно да ти кажа
ми трябва повече ендокриниолог  :).Ще се поровя в нета
за да намеря координати за тази ендокриниоложка,на
която си се спряла :).

Моля заповядай  :D

СОФИЯ
 -  д-р Катя Тодорова - Частен кабинет - ул. "Пенчо Славейков" 18 - 02/9523600, преглед - 30 лв, преглед и ехограф - 40лв.
GSM на д-р Тодорова 0888 408 203


Елисавета, подкрепям мнението на Красавицата, защото д-р Катя Тодорова е единствената репродуктивна ендокриноложка в БГ. Тя се занимава само с жени с репродуктивни проблеми. За съжаление докато аз стигна до нея се наложи да обиколя 4-ма специалисти, да загубя 3 години и никой не знаеше какво точно да ме прави. Бях се наслушала на простотии. Единствено д-р Катя Тодорова ми предписа адекватно лечение и смъкнах андрогените.
Така че, ако се касае за хормони - тя е най-добрият избор.
Ако се касае за Хашимото - тук изборът е по-голям.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Благодаря за коментара ти, честно да ти кажа
ми трябва повече ендокриниолог  :).Ще се поровя в нета
за да намеря координати за тази ендокриниоложка,на
която си се спряла :).

Моля заповядай  :D

СОФИЯ
 -  д-р Катя Тодорова - Частен кабинет - ул. "Пенчо Славейков" 18 - 02/9523600, преглед - 30 лв, преглед и ехограф - 40лв.
GSM на д-р Тодорова 0888 408 203

Благодаря ти, много си мила :).Удобно ли ще е ако й позвъня на личния телефон, за да си запиша час? Намерих координати на Института в Плевен 064/804 790,но все още не съм звъняла, днес мисля да го направя :).Още веднъж ти благодаря.
Елисавета, подкрепям мнението на Красавицата, защото д-р Катя Тодорова е единствената репродуктивна ендокриноложка в БГ. Тя се занимава само с жени с репродуктивни проблеми. За съжаление докато аз стигна до нея се наложи да обиколя 4-ма специалисти, да загубя 3 години и никой не знаеше какво точно да ме прави. Бях се наслушала на простотии. Единствено д-р Катя Тодорова ми предписа адекватно лечение и смъкнах андрогените.
Така че, ако се касае за хормони - тя е най-добрият избор.
Ако се касае за Хашимото - тук изборът е по-голям.
Магдалена,проблемът при мен е инсулинова резистентност,поне това откри д-р Даскалов,при когото бях в Пловдив,останалите хормони са ок,надявам се всичко да мине
добре.Щом си запиша час при д-р Тодорова и тя ме прегледа, незабавно ще споделя.
Благодаря ви момичета, че ви има, вие сте прекрасни :):bighug::bighug::bighug:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Благодаря за коментара ти, честно да ти кажа
ми трябва повече ендокриниолог  :).Ще се поровя в нета
за да намеря координати за тази ендокриниоложка,на
която си се спряла :).

Моля заповядай  :D

СОФИЯ
 -  д-р Катя Тодорова - Частен кабинет - ул. "Пенчо Славейков" 18 - 02/9523600, преглед - 30 лв, преглед и ехограф - 40лв.
GSM на д-р Тодорова 0888 408 203

Благодаря ти, много си мила :).Удобно ли ще е ако й позвъня на личния телефон, за да си запиша час? Намерих координати на Института в Плевен 064/804 790,но все още не съм звъняла, днес мисля да го направя :).Още веднъж ти благодаря.

На личният и телефон много трудно ще се свържеш, нооо дано успееш! Там обаче няма как да си запишеш час. За него или в Плевен на телефона или в София на стационарния трябва да позвъниш! Успех!

Магдалена, аз съм с Хашимото и от хипер минах поради предозиране с Тирозол в Хипо и също търся читав ендокринолог, ако можеш дай съвет, кой/къде, може и на лични! Елисавета извини ме, че изп твоята тема за въпроса си към Магдалена  :oops:


Няма проблем красавице :) всички сме един отбор
в тази битка, така че спокойно всичко е наред  :thankyousign: