0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*







Здравейте на всички момичета искам да споделя и моя проблем наистина имам нужда от помощ.Имам три извън маточни бремен... от първата загубих лявата тръба бях в 7г.с. След 6 месеца забременях отново съвсем нормално но в 6г.с направих спонтанен аборт ,починахме още 6 месеца и отново  хоп пак бременна но този път беше в тръбата бихами инжекции и всичко мина поне спасиха тръбата.Док. ми каза спокойно след 6 месеца пробвайте пак и така направихме но уви  пак се оказа в тръбата днес ме изписаха от болн...  бихамии отново тази въпросна инжекция с надеждата, че ще спасят тръбата..........Единствено искам да знам мога ли да имам една нормална бременност защото ми казват, че  вече нямам никакъв шанс след като сам прекарала две извън маточни док. казва ,че самата тръба е негодна  даже ми казаха че ако пак се повтори ще ми махнат тръбата   нямало значение че е здрава правила сам и цветна снимка всичко и е наред но защо не става моля помогнете........
 
Глупости! Коя е тази докторка,която така смело поставя диагнози и защо не се опита да разбере причината,заради която оплодената яйцеклетка не се придвижва от тръбата към матката.Може да има леки запушвания или нещо от сорта.Потърси друго мнение! :)